Magazin

Mustafa Sandal ve Defne Samyeli buluşmasında ne konuşuldu?

Mustafa Sandal, geçtiğimiz günlerde otobiyografi türünde olan kendi hayat hikayesini anlattığı kitabı Beni Bırakma‘yı piyasaya çıkarmıştı. Ünlü sanatçının hayatına giren kadınlardan da bahsettiği kitabında Defne Samyeli için yazıkları ortalığı karıştırmıştı. Sandal, 25 yıl önce Defne Samyeli ile ilişkinin eşiğinden döndüğünü ve aşkın Samyeli’nin gizli saklı aşk yaşamak istememesi yüzünden başlamadan bittiğini iddia etmişti.

DEFNE SAMYELİ, MUSTAFA SANDAL’I YALANLAMIŞTI…

Mustafa Sandal’ın bu satırlarının ardından Defne Samyeli sosyal medyadan bir açıklama yayınlayarak “İlişki yaşadığımıza, benim de ‘Gizli yaşamak istemediğim’ için onu terk ettiğime dair gerçek dışı iddiayla uyandım. Mustafa Sandal’ın hayatının dikkat çekmesi için ismime gerek var mıydı? Umarım 25 yılda 4 kez gördüğüm bir sanatçı arkadaşımıza dava açmak zorunda kalmam” ifadelerini kullanmıştı.

“DEFNE BANA ‘KİTAPTA BENDEN BAHSETTİN Mİ?’ DİYE SORDU!”

Mustafa Sandal, Defne Samyeli‘nin açıklamalarından sonra 2. Sayfa programına katılarak “Defne hanım doğru söylüyor olabilir. Saymadım ama 4 kez görüşmüş ve ben yanlış yorumlamış olabilirim. Ancak, kitabı okuyunca tam olarak neye bozulduğunu da pek anlamış değilim. Keza, altını çizmek isterim ki, onun net ve kararlı duruşundan ötürü zaten bir ilişki yaşayamadığımız yazıyor, yaşadığımız değil! Aslında; o paragraf bir öz eleştiriydi, okuyunca bunu çok net göreceksiniz. Öyle ki 1 ay önce proje amaçlı özel bir yemekte Polat Yağcı’nın yanında ‘Kitapta benden de bahsettin mi?’ diye soran da kendisiydi.” açıklamasında bulunmuştu.

MÜZİKALDE BULUŞACAKLARDI!

Mustafa Sandal‘ın açıklamalarından sonra ikilinin buluştuğu 8 kişilik yemekte ne konuşulduğu merak konusu oldu. 1 ay ay önce yapılan yemeğin detayları ortaya çıktı.  Yapımcı Polat Yağcı her iki ismi de büyük bir proje için bir araya getirdi. Defne Samyeli ve Mustafa Sandal müzikalde başrolü paylaşacaktı. Sandal aynı zamanda şarkıların söz ve bestesine imza atacaktı. Müzikalin akıbeti bu tartışmayla birlikte belirsiz hale geldi. Çünkü Samyeli pop yıldızından özür bekliyor. Mustafa Sandal ise yanlış bir şey yapmadığını düşünüyor. Müzikali hazırlayan ekip “Şimdilik her şey durdu. Belki başrol isimlerinde değişiklik olabilir” diyor.

Müge Dağıstanlı/Posta

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı