Mustafa Sandal: Serel’le iki müzisyen olarak görüştük!

Her paylaşımı olay olan Musti'den "Kafaları karıştırdı" haberlerine tepki: İki müzisyen buluştu, kafa karıştıracak bir durum yok!..

Takip Et:

Mustafa Sandal, Londra’da müzikal kariyer yapmak isteyen Serel Yereli ile bir araya gelince o fotoğraf olay olmuştu! Musti, “İki müzisyen bir araya geldi, kafa karıştıracak bir şey yok” diyerek her fotoğrafının yanlış anlaşılmasına tepki gösterdi!

Serel Yereli buluşmayla ilgili şunları söyledi: “Mustafa Londra’ya gelmeden önce mail atmıştı. Müzik hakkında, hayat hakkında buluşup konuşalım, ne yapıyorsun Londra’da diye. E adam rica etmiş, Türkiye’de bir kariyeri var, buluştuk. Çocuklar da çok tatlıydı, güzel bir yemek oldu. Büyüğüm kendisi, ne deseydim, olmaz diyemedim. Ben burada çok ciddi kariyer kurmaya çalışıyorum.”

Mustafa Sandal ise, “Serel’le buradaki stüdyo tonmaister ve mastering ortamları ile alakalı buluştuk. Burada bu konuda sağlam bir muhiti var! Yani bir müzisyen, bir müzisyenle müzik üzerine bir saat vakit geçirip sohbet etti! Kafa karıştıracak bir durum yok” şeklinde açıklama yaparak çıkan iddialara son noktayı koydu.