Magazin

Mustafa Sandal hayatında iz bırakan kadınları yazdı, iki isim dikkat çekti!

Türk Pop Müziği’nin yıldız isimlerinden Mustafa Sandal, geçtiğimiz haftalarda son dönemin en çok konuşulan şarkıcılarından Zeynep Bastık ile çıkardığı , sözü ve müziği kendisine ait Mod isimli şarkı ile adeta “Pop müzik bitmedi, ben buradayım” demişti.

Hürriyet’ten Behlül Aydın’ın haberine göre; uzun yıllardır pop müzikte zirvede yer almayı başaran ünlü sanatçı, 1 ay sonra 50’inci yaşını kutlayacak. Yeni yaşına özel bir Beni Ağlatma isimli bir kitap çıkaracak olan Musti, kitabında hayatında iz bırakan ilişkilerini de anlattı. Kitapta Sandal’ın eski aşkı Tuba Ünsal ve kısa süre önce boşandığı, çocuklarının annesi Emina Jahovic dışında iki kadın daha yer aldı: Yonca Dervişoğlu ile Roberta.

Yonca Dervişoğlu, Mustafa Sandal’ın 90’lı yıllara damga vuran aşk şarkılarına ilham olan isim. Ünlü şarkıcı, o dönem sık sık magazin basınına birlikte poz verdiği Dervişoğlu’na kitapta özel bir yer ayırdı. Sandal, “Beni Ağlatma”da 1999 yılında beraberlik yaşadığı İtalyan sevgilisi Roberta’yla ilişkisini de anlattı. Roberta, ünlü şarkıcının “Detay” klibinde de rol almıştı.

Mustafa Sandal, 1999 yılında “Detay” şarkısına çektiği klipte Roberta’yla birlikte rol almıştı.

Mustafa Sandal, “Kitabım sadece hayatıma giren kadınlardan ibaret değil. Elbette hayatımda yer edinmiş o güzel yüreklere de çok özel satırlar ayırdım. Ama çocukluğumu, gençliğimi, yurtdışındaki yatılı okul günlerimde yaşadıklarımı da anlattım. Çocukların, gençlerin örnek alabileceği birçok şey anlatmaya çalıştım” dedi.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu