MUSTAFA SANDAL CEM YILMAZ’IN GALASINA NEDEN KATILMADI?

Takip Et:

Arif ile Robot 216'nın maceralarının anlatıldığı filmin galası büyük ilgi gördü. Gözler ise, filmin sürprizi olan Mustafa Sandal'ı aradı!

 

Galaya filmin oyuncuları; Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ahu Yağtu, Çağlar Çorumlu, Özge Özberk, Özgür Emre Yıldırım, Kubilay Aka, Erkan Üçüncü, Can Yılmaz'ın yanı sıra Kerem Alışık, Mert Fırat, Şükrü Özyıldız, Farah Zeynep Abdullah, Kamil Güler, Mariya Anatasiyeva, Murat Cüreklibatur, Türk Sineması'nın efsane ismi Ediz Hun, yönetmen Kıvanç Baruönü ve filmin ortak yapımcısı Muzaffer Yıldırım katıldı.

 

Cem Yılmaz galaya filmin oyuncuları ve Erşan Kuneri kostümü giyen oğlu Kemal Yılmaz'la birlikte geldi.

 

GÖZLER MUSTAFA SANDAL'I ARADI

Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda, "Filmde 90'ları da yaşattığımız anlar var. Tarkan, Kenan Doğulu ve Mustafa Sandal katkıda bulundu. Mustafa'nın çok özel bir katkısı daha oldu, konuk olarak rol aldı" demişti. Ne var ki, Mustafa Sandal filmin galasına katılmadı. Sebebinin ise, Emina Sandal'la ayrılık sürecinde olan Musti'nin bu konuyla ilgili basının yoğun sorularıyla karşılaşmak istememesi ve bu olayın filmin önüne geçmemesini tercih etmesiymiş! Sandal'ın Cem Yılmaz'ı arayıp "Özel hayatım filmin önüne geçmesin. Filme farklı aktivitelerde ve sosyal medyada yoğun destek vereceğim beni bu akşamlık mazur gör" dediği ve başarı dileğinde bulunduğu öğrenildi.