Mustafa Sandal: “Burcu ile mizansen yaptık!”

Burcu Esmersoy ile görüntüleri sosyal medyanın gündemine oturan Mustafa Sandal, ilk kez Magazinn.com'a konuştu...

Takip Et:

Mustafa Sandal’ın jüri üyesi olduğu bir organizasyonda üç ünlü güzelle verdiği kareler çok konuşuldu. Sandal’ın Alara Koçibey’i öperek selfie pozu vermesi, Azra Akın ile dans etmesi ve Burcu Esmersoy’un “Gel Bana” diye sahneye davet etmesine “Bu kadar güzel bir kadın gel bana derse elbette gelirim” diye karşılık vermesi günlerdir manşetleri süslüyor.

BURCU’NUN UYANIKLIĞI!

Özellikle, Burcu Esmersoy’un “Olay başka yerlere gidecek ben kulise gideyim” demesi farklı yorumlara neden olmuştu. Esmersoy’un tıpkı Demet Akalın’ı bir anda takipten çıkararak polemik başlatması gibi Musti’ye de magazinel bir oyun oynadığı ortaya çıktı.

MUSTİ: ALARA KARDEŞİM, AZRA KLİP ARKADAŞIM, BURCU İLE MİZANSEN YAPTIK!

Konuyla ilgili Magazinn.com Genel Yayın Yönetmeni Sinan Güzel’e konuşan Mustafa Sandal, şunları söyledi: “Alara benim 20 yıldır tanıdığım biri, aynı zamanda eski komşum ve kız kardeşim gibidir. Siz, kız kardeşinizi öperek poz vermez misiniz? Azra zaten bizim dünya güzelimiz, dünyalar güzeli bebeğinin de anneciği. Yıllar önce All My Life klibinde bana eşlik etmişti, kıymet verip aile yaşantısına saygı duyduğum bir arkadaşım. Sahneye davet ettim, tüm nezaketiyle sağ olsun çıkıp bana eşlik etti… Burcu ile de gecenin ev sahibi Tuvana hanım ve Selim beyle birlikte bir gece öncesinden mizansen yapalım dedik. Bu tip yarışmalarda “Mini şovlarla geceye hizmet etmek, renklendirmek” önemlidir. Biz de gönüllü olarak orada yüzlerde tebessüm bırakmak için böyle bir diyaloğu mizansen yapalım dedik. Verdiği tepkiyi “Kendini rolüne fazla kaptırması” olarak görerek gülüp geçmek lazım. Olay nerelere geldi!

AŞK MODUNDA DEĞİLİM!

Mustafa Sandal son günlerdeki çapkınlık haberleriyle ilgili ise, “Single çıktığı akşam Instagram’da takipçilerimle soru cevap yaptık. Orada da benzer bir soruya aynı yanıtı verdim; Aşk modunda değilim. Özel biri yok, bu ara sadece çocuklarımla ve dinleyenlerimle aşk yaşıyoruz. Modumuz bu!” şeklinde konuştu.