Mustafa Sandal, Berkay’a meydan okudu!

Fit ve kaslı vücudu ile dikkat çeken Mustafa Sandal, spor salonunda meslektaşı ve arkadaşı Berkay'a meydan okudu. Berkay'dan Musti'ye cevap gecikmedi...

Takip Et:

Spora düşkünlüğüyle bilinen hatta sertifikalı kayak hocası olan Mustafa Sandal, hem hayranlarını hem de oğullarını spora teşvik etmesiyle biliniyor. Musti, haftanın en az 4 günü düzenli olarak kardiyo yapıyor. Halter çalışıp kol kaslarını formda tutmaya özen gösteren sanatçı, günde en az 45 dakikasını koşu bandında ter atarak geçiriyor. Böylelikle formda kalmayı başarıyor.

Oğulları Yaman ve Yavuz’a kış aylarında Fransa’daki tatil merkezlerinde ve Uludağ’da kayak yapmayı öğreten Mustafa Sandal, çocuklarını sık sık spor salonlarına da götürüyor. Bilindiği üzere, Musti’nin eski eşi Emina Jahovic de tam bir spor tutkunu!

Daha önce ünlü komedyen Cem Yılmaz ile birbirlerine meydan okuyan Mustafa Sandal, bu kez meslektaşı Berkay ile “kas yarışına” girdi. Musti, form tutmasını istediği Berkay’a esprili bir dille yarışma teklifinde bulundu. Bu fırsatı kaçırmayan Berkay da aynı şekilde Mustafa Sandal’a meydan okudu.

Bakalım, Mustafa Sandal ve Berkay arasındaki kas savaşının galibi kim olacak? Yakında iki ünlü şarkıcının spor salonunda bir araya gelmesi de bekleniyor.

BERKAY ZOR GÜNLERİN ARDINDAN KENDİNİ SPORA VERDİ!

Son aylarda futbolcu Arda Turan ile yaşadığı olay ve davalarla gündemde olan Berkay, yaşadığı stresli günleri spor yaparak atmaya çalışıyor. Boş zamanlarında sık sık çocuğuyla parkta eğlenirken de objektiflere yansıyan ünlü popçu, Arda Turan olayında çok üzülen ve yıpranan eşi Özlem Ada Şahin’i de bir an olsun yanından ayırmıyor. Çift, tam anlamıyla mutluluk pozlarıyla düşman çatlatıyor.

Mustafa Sandal’ın paylaşımı:

Berkay’ın paylaşımı: