Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu animesi geliyor

Takip Et:
Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu animesi geliyor
Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu animesi geliyor

Rifujin na Magonote’nin Isekai temalı olağanüstü light novel ivedisi Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu / Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation animeye adapte ediliyor. Geçtiğimiz dakikalarda ise yaklaşan animenin prömiyer tarihi açıklandı.

Yeni anime projesi ilk olarak Ekim 2019’da duyurulduğunda 2020’de yayımlanması tasarlanıyordu. Ancak animenin resmi internet sitesi, yayının “muhtelif şartlar” sebebiyle 2021’e ertelendiğini doğruladı.

TV anime adapte etmesi, Manabu Okamoto tarafından idareniyor ve Kasım 2018’de kurulan yeni anime prodüksiyon stüdyosu olan Studio Bind ise anime yapımı üzerine çalışıyor.

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu öyküsü

Ana karakterimiz, 34 yaşındayken işsiz ve otaku olarak geçirdiği yaşamının bir çıkmaza girdiğini fark eder ve yeni bir sayfa açmanın zamanının geldiğine karar verir.
Donakaltıcı bir biçimde, kendisini eksantrik bir kılıç ve büyü dünyasındaki bir bebeğin bedeninde yine doğmuş olarak tespit eder. Yeni kimliği “Rudeus Grayrat” olsa da evvelki hayatının hatıraları hala duruyordur. O çok iyi ama riskli bir dünyada kendini kurtarmak için gayret ederken bize de bebeklikten erişkinliğe kadar Rudeus’u izlemek kalıyor.

“Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu” animesi Ocak 2021’de, Japonya’da prömiyer yapacak. En yeni gelişmelere sitemizden erişebilirsiniz.

.