Murat Yıldırım’ın yerine Kenan İmirzalıoğlu geldi!

Kenan İmirzalıoğlu, Murat Yıldırım’dan boşalan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucu koltuğuna oturacağı haberleri doğruladı…

Takip Et:

Uzun yıllardır Kenan Işık’ın sunumuyla televizyon ekranlarına gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını Işık’ın yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle ünlü oyuncu Selçuk Yöntem sunmaya başlamıştı. Yöntem’den sonra ise sunuculuk koltuğunun sahibi oyuncu Murat Yıldırım olmuştu. Yıldırım, 2 sezon boyunca atv ekranlarında yayınlanan programda yarışmacılara sorular yöneltme görevini üstlenmişti.

Kim Milyoner Olmak İster’i sunduğu dönemde çekimleri yoğunluğu sebebiyle setlere ara veren Yıldırım, yeni sezonda Show TV’de yayınlanacak Ramo dizisiyle ekranlara geri dönecek. Yıldırım’ın partneri ise son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Halime Sultan karakterine hayat veren Esra Bilgiç olacak. Dizinin kadrosunda Söz dizisinden tanıdığımız Görkem Sevindik de yer alacak.

KENAN İMİRZALIOĞLU HABERLERİ DOĞRULADI

Murat Yıldırım’ın asıl mesleği olan oyunculuğa dönmesiyle boş kalan sunuculuk konumunu Kenan İmirzalıoğlu dolduracak. Yaz boyu yeni başlayacak birkaç dizinin oyuncu kadrosunda adı geçen yakışıklı oyuncu ve programın yapımcıları anlaşmaya vardı. Daha önce yarışma hakkında sorulara cevap vermekten kaçınan Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün görüntülendiği alışveriş merkezinde magazin muhabirleri tarafından yönetilen sorulara yanıt verdi. İmirzalıoğlu, Kim Milyoner Olmak İster’in sunuculuğunu üstleneceğini doğruladı ve hazırlıklara başladıklarını da sözlerine ekledi.

Kim Milyoner Olmak İster’in ilk fragmanı da geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Fragmanda İmirzalıoğlu’nun yarışmaya hazırlandığı süreç görülüyor fakat ünlü oyuncunun yüzü videoda bulunmuyor. Her ne kadar programın yapımcıları tarafından gizem yaratılmaya çalışılsa da izleyiciler fragmanda yer alan kişinin Kenan İmirzalıoğlu olduğunu günler öncesinden tespit etmişti.