Medya

Murat Yıldırım’ın yeni sezonda işi zor!

Birkaç yıldır ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ isimli yarışmayı sunan Murat Yıldırım, bu süreçte setlerden uzak kalmıştı. Yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz aylarda yeni bir dizi ile ekrana geleceğini ve yarışmayı sunmayı bıraktığını açıklamıştı. Yarışmanın yeni sunucusu bir diğer ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu oldu. Yeni bir dizi ile ekranda olması beklenen oyuncu, hayranlarını da şaşırtarak ‘Kim Milyoner Olmak İster?’in yeni sunucu oldu. Yarışmanın Kenan İmirzalıoğlu ile olan ilk bölümü önceki gün yayınlandı. İmirzalıoğlu, başlar başlamaz 1 milyon lirayı da verdi.

RAMO, EDHO VE KADIN İLE YARIŞACAK

‘Kim Milyoner Olmak İster?’den sonra nasıl bir dizi ile ekranda olacağı merak konusu olan Murat Yıldırım’ın Ramo ile geri dönüyor. Çekimleri 20 Eylül’de Adana’da başlayan dizinin 29 Ekim Salı günü yayınlanacağı öğrenildi. Dizide Murat Yıldırım’ın partneri Esra Bilgiç olacak. Ayrıca Görkem Sevindik de Söz dizisinden sonra Ramo’da oynayacak.

İlk etapta 6 bölüm olarak anlaşılan dizi gelen reytinglere göre ya devam edecek ya da devam etmeyecek. Devamlılığı için reytinglerin değerlendirileceği dizinin karşısındaki rakipleri ise epey dişli. atv’nin iddialı yapımı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz da Salı günleri yayınlanıyor. Oktay Kaynarca, Mustafa Üstündağ ve Ozan Akbaba’nın başrolünde yer aldığı dizi 5. sezonu ile ekranlarda. Ramo’nun bir diğer rakibi ise reytinglerde çoğu zaman zirveyi gören FOX TV’nin ‘Kadın’ dizisi. Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un başrolünde yer aldığı diziye son olarak Bennu Yıldırımlar veda etmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu