Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’sunun detayları ortaya çıktı!

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in başrollerinde yer aldığı Ramo dizisinin oyuncu kadrosu şekillendi. Ekip 20 Eylül itibariyle çekimlere başladı…

Takip Et:

Kenan Işık’ın yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle bırakmak zorunda kaldığı Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmanın sunucu koltuğu uzun süredir Murat Yıldırım’a emanetti. Asıl mesleği olan oyunculuğa geri dönmek isteyen Yıldırım, programın sunuculuğunu geçtiğimiz sezon itibariyle bırakmıştı. Murat Yıldırım’ın yerine bir başka yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu geldiği geçtiğimiz günlerde açıklanmış ve İmirzalıoğlu da çıkan haberleri doğrulamıştı. Ünlü oyuncunun bulunduğu programın fragmanı da atv ekranlarında yayınlanmaya başlamıştı.

Murat Yıldırım’ın yer almak için Kim Milyoner Olmak İster’i bıraktığı Ramo dizisinin ayrıntıları ortaya çıkmaya devam ediyor. Yıldırım’ın partnerinin Esra Bilgiç olacağı duyurulmuştu. Bilgiç, son olarak ekranların fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul’da Halime Hatun karakterine hayat vermişti.

RAMO’NUN OYUNCU KADROSU ZENGİNLEŞİYOR

Dizide yer alacak diğer isimlerden biri de Söz dizisi ile yıldızı parlayan Görkem Sevindik olacak. Sevindik, Murat Yıldırım’ın canlandırdığı Ramo karakterinin yakın arkadaşı Boz’u oynayacak. Ramo için imaj değişikliğine giden ünlü oyuncu, sakallarını uzattı.

Dizide tutkuyla avukat Sibel’e eşık olan Ramo’nun annesi Sabahat’i ise usta oyuncu Sacide Taşaner canlandıracak. 20 yaşındaki genç oyuncu Cemre Baysel de Fatoş karakteri ile dizide yer alacak. Ramo’nun kardeşi olacak genç oyuncu, son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde oyunculuk performansı göstermişti.

Dizide Ramo’ya kör kütük aşık olan Cavidan karakterini ise oyuncu Burcu Cavrar hayat verecek. Güzel oyuncu, Siyah Beyaz Aşk dizisinde Hülya karakterine hayat vermiş ve dizi sayesinde dikkat çekmişti.

Çekimleri 20 Eylül itibariyle Adana’da başlayan Ramo’da Neco karakterine İlhan Şen canlandıracak. Ayrıca ekipte Rüzgar Aksoy, İdil Fırat, Yıldırım Gücük gibi isimler de yer alıyor.