Murat Yıldırım yükü omuzladı, Ramo bir harika oldu!

Takip Et:
Murat Yıldırım yükü omuzladı, Ramo bir harika oldu!
Murat Yıldırım yükü omuzladı, Ramo bir harika oldu!

Magazinn / Ayrıntı – Murat Yıldırım artık Ramo dizisinde en öndeki ad. İlk sezon Esra Bilgiç ile beraber anılırdı. Ancak dizinin ikinci sezonunda tek başrol gibi bir hava estiriliyor. Show Tv ekranında artık Cuma akşamları yayınlanan Ramo dizisi, heves ettiği noktaya erişti.

Ramo’nun ilk sezonu Adana’da başlamıştı ve çok etkileyici neticeler alacağı görüşü vardı. Ancak temenniler karşılanmamıştı. Araya giden pandemi süreci diziye zaman kazandırdı.
Adana’dan İstanbul’a taşınan takımda da ehemmiyetli başkalaşımlar yaşandı.

Murat Yıldırım, daha çok ön tasarıya çıkarak diziyi sırtlayan şahıs konumuna geçti. Çağatay Tosun da rejisör koltuğuna oturdu ve senaryo da değişikleşti. Yeni karakterleriyle de alaka bakan diziye bir de Olgun Şimşek’in katılması şahane netice verdi.

Ramo dizisi ilk sezon elde edemediği muhteşem çıkışını, ikinci sezonda başardı. Cuma akşamları en fazla izlenen ikinci dizi olan Ramo, iyi reyting oranları da yakalatınca önü açıldı.

Dizinin hayranları da hem öykünün ilerleyişinden hem de dizinin verdiği coşku duygusundan çok hoşnut.
İzleyicinin bunalmadan, coşkuyla izlediğine eminim” biçiminde bir yorum bırakan bir izleyici, Ramo hayranlarının da düşüncelerine çevirmen oldu.

Sosyal medyada dizi hakkında çok pozitif yorumlar tespit edebilirsiniz. Her yeni kısım Ramo dizisinin daha çok izleyici gönlüne girdiği bir gidişat yaratıyor.

Pandeminin en pozitif tesirini Ramo dizisinde gördüğümüzü açıklamak, yanlış olmayacaktır. Eğer bu ara verilmemiş olsaydı, daha önceki haliyle Ramo’nun yayından kaldırılması dahi mevzubahisi olabilirdi.

.