Murat Yıldırım sizi Ramo’ya çağırıyor: “İkiyi merak edenler?”

Takip Et:
Ramo dizisinde hiç beklenmedik gelişmeler var!
Ramo dizisinde hiç beklenmedik gelişmeler var!

Magazinn /Ayrıntı – Show TV’de yayınlanan Ramo dizisi, geçtiğimiz hafta sezonun ilk kısmıyla sanki ortalığı ayağa kaldırdı! Cuma akşamları karşısında Babil, Kırmızı Oda, Hercai, Bay Yanlış, Arka Caddeler gibi eforlu dizilerin varlığına karşın ekrana süratli bir dönüş yaptı ve 12. kısmıyla 4’ün üzerinde reyting almayı da başarmıştı. Öyküsü Adana’dan İstanbul’a taşınan Ramo, bakalım bu hafta da aynı alakayı bakacak mı?

Dizinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım, sosyal medya hesabından sezonun ikinci kısmı için coşkusunu da izleyenlerle paylaştı.
kısımdan bir kareyi instagram sayfasında yayınlayarak dizinin saatini ve kanalını da andırdırmayı umursamama etmedi.

Yeni kısımda coşkulu anlar izleyiciyi bekliyor. Çünkü, mapustan çıkan ve Sibel ile Taner’in düğününde ortaya çıkan Ramo, herkesten çok Sibel’i afallamışa çevirdi. Ancak Taner’in alıp götürdüğü ve kafasına silah yasladığı Ramo, bir çizik dahi almadan çıkıyor evden. Peki bütün de o anda Taner’e ne açıkladı? Nasıl bir uyuşma yaptı da kurtuldu?

Bu sual muhtemelen yeni kısımda cevabını tespit edecek ama coşkulu sahneler yeniden izleyenleri bekliyor.
Sibel’in, Ramo’yu kurtarmak için kendisini harcadığı aslı ortaya çıkacak mı? Bunu da izleyip bakacağız.

İşte Murat Yıldırım’ın instagram paylaşımı:

Bu akşam RAMO zamanı. İkiyi merak edenler? 😎Bu gece vakti saat 20:00’de Show Tv’de. @ramo_dizisi @bkmonline @showtv

13.
kısmında hiç beklemediği bir anda Ramo’yu karşısında bakan Cihangir, onu öldürmek isterken canını affetmek zorunda kalır. Ramo, ona öyle bir öneri sunar ki Cihangir hiç düşünmeden canını affettiği gibi dokunulmazlık ve İstanbul’da iş yapma izni de verir.

Sibel içinse dönüş yoktur artık, o kendi cehennemini kendi yaratmış ve Cihangir’in evine bir köle gibi girmek zorunda kalmıştır. Değişik yandan Taner’in de Ramo’nun peşini bırakmaya maksadı yoktur.
Ramo, tam bunlarla baş etmeye çalışırken ailesiyle iş yapmak için kiraladığı limanın daha önceki sahipleriyle de başı beladadır. Herkes endişeyle ne yapacağını düşünürken Ramo’nun bunların hiçbirine boyun eğmeye gayeyi yoktur. Şimdi ölümcül bir serüven Ramo’yu bekliyordur.

Yapımcılığını BKM’nin, rejisörlüğünü M.Çağatay Tosun’un, senaryoculuğunu Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine yaşam verdiği Ramo’da; Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, İdil Fırat, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Pelin Körmükçü, Hakan Asıl, Bora Cengiz, Efsane Odağ gibi oyuncular yer alıyor.

Ramo, bu gece vakti saat 20.00’de yeni kısmıyla Show TV’de!

.