Medya

Murat Yıldırım özüne döndü!

Kim Milyoner olmak ister yarışmasının duayen sunucusu Kenan Işık, 5 yıl önce gittiği spor salonunun saunasında düşerek başını yere çarpıştı. O zamandan beri yoğun bakımda olan Işık’ın hala konuşamadığı ve ayağa kalkamadığı biliniyor.

MURAT YILDIRIM’IN PARTNERİ ESRA BİLGİÇ OLDU

Kim Milyoner Olmak İster’de Kenan Işık’ın yerine gelen Murat Yıldırım, bu sezon itibariyle yarışmayı bırakan Murat Yıldırım, konu hakkında “Benim asıl mesleğim oyunculuk, bu yüzden yarışmayı bırakmak zorunda kaldım” açıklamasında bulundu. Yeni sezonda ‘Ramo’ isimli dizi ile setlere dönecek olan oyuncu, dizinin çekimleri için Adana’da bulunacak. Yıldırım, partnerinin Esra Bilgiç olduğunu da söyledi.

“IMAN ÇOK KUVVETLİ BİR KADIN”

Geçtiğimiz aylarda eşi Iman Elbani’nin düşük yapmasıyla sarsılan Murat Yıldırım, “Herkesin başına gelebilir, geliyor da. Allah isteyen herkese nasip etsin. Sağlık olsun diyoruz. Iman çok kuvvetli bir kadın.  Çabuk atlattı, bu da bana yardımcı oldu. Çok üzüldük tabi. Ama her şey insanlar için. Geliyor, geçiyor. Hayata devam etmek lazım.” şeklinde konuştu.

Etiketler

Süha Berk Subaşı

1998 Bursa doğumlu Süha Berk Subaşı, Bolu Abant Izzet Baysal Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunudur. Magazin sektöründe 2 yıldır editörlük yapmakta olup, 2 yıldır Magazinn.com ekibinde yer almaktadır. İletişim: suhaberksubasi@magazinn.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı