Medya

Murat Kurşun: O şarkıyı okursam boşanırız!

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunduğu ve Tv 360’da ekrana gelen “360 Derece” programı beğeniyle izlenmeye devam ediyor. Kalaycıoğlu’nun son konuğu şarkıcı Murat Kurşun oldu.

Murat Kurşun, konuk olduğu 360 Derece programında çok tutacağını bildiği Sildim isimli şarkısını eşinden korktuğu için okuyamadığını söyledi. Eşiyle tartıştığı dönemde yazdığı şarkıyı başka birine vereceğini anlatan Kurşun, “O şarkıyı ben çıkartırsam eşimle boşanırız” dedi.


Ayrılık acısı çektiğinde ve üzgün olduğunda şarkı yazdığını söyleyen Murat Kurşun, eşiyle küs olduğunu dönemde yazdığı şarkı sözlerinden bahsetti. Eşinin dominant biri olduğunu ve ayrılık döneminde yazdığı şarkıyı söylemesine izin vermediğini anlatan Kurşun, “Hanımla tartıştık ve 10 gün ayrı kaldık. O esnada da ‘Sildim’ şarkısını yazdım. Şarkıyı hazırladık hatta ekiptekiler ‘şarkıyı niye çıkarmıyorsun’ diyor hep. Mükemmel de bir şarkı. Şarkının sözlerinde ‘sildim seni’ falan diyorum eşim de onun için yazdığımı biliyor. Eşim ‘o şarkıyı sevmiyorum, o şarkıyı çıkarmayacaksın’ diyor. Benim okumamı istemediği için şarkıyı başkasına vermemi istiyor. O şarkıyı ben çıkartırsam eşimle boşanırız. Eşimi kıramam” dedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu