Murat Kekilli’nin babası Mustafa Kekilli hayatını kaybetti!

Mustafa Kekilli'nin cenazesi bugün ikinci namazının ardından Adana'da defnedilecek....

Takip Et:
Murat-Kekilli-babasi-vefat-etti

Murat Kekilli’nin babası Mustafa Kekilli, Ankara’da tedavi gördüğü özel bir hastanede yaşamını yitirdi.

Önceki günlerde, kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan Murat Kekilli’nin babası Mustafa Kekilli, ameliyat için hazırlık yapılırken, hayatını kaybetti. Mustafa Kekilli’nin cenazesi, memleketi Adana’da bulunan Kabasakal Mezarlığı’nda ikindi namazının ardından toprağa verilecek.

Babasının ameliyatı için hastaneye gelen Murat Kekilli ve ailesi, ameliyat öncesinde hastanede bulunuyordu. Baba Mustafa Kekilli’nin ölüm haberini alan, Murat Kekilli ve ailesi adeta yıkıldı. Memleketi Adana’ya doğru yola çıkan Murat Kekilli, hastane çıkışında “Takdiri ilahi, Allah bir değerlimi yanına aldı. Mekanı cennet olsun İnşallah” diyerek, üzüntüsünü belli etti.

Murat Kekilli, babası Mustafa Kekilli’nin ölüm haberini sosyal medya hesabından “İnna lillahi ve inna ileyhi raciun. Babamız Mustafa Kekilli Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.” mesajını yazarak duyurdu.

Magazinn.com ailesi olarak Mustafa Kekilli’ye Allah’tan rahmet, başta Murat Kekilli ve ailesi olmak üzere tüm yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.