Kültür ve Sanat

Murat Dalkılıç’tan hayranlarına müjde!

Müzik dünyasının önemli organizasyonlarından biri olan Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması 6 yıl aradan sonra yeniden düzenlenmeye başladı. Hande Yener, Ziynet Sali, Haluk Levent, Edis gibi birbirinden ünlü şarkıcıların konserlerinin gerçekleşeceği organizasyonda açılış için Murat Dalkılıç sahnedeydi.

ÇOCUKLUK HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK

Bu muhteşem etkinlikte sahne almaktan dolayı mutlu olduğunu söyleyen Murat Dalkılıç, kendisini izlemeye gelen katılımcılara keyifli bir akşam yaşattı. Yaz boyu konser takvimi kapsamında bir çok yerde sahne alan ünlü popçu, çocukluk hayali olan bir animasyon film çekeceğini belirten Dalkılıç, sevenlerinin karşısına beyazperde’de çıkacak.

ALBÜMÜN İLK KLİBİNİ ÇEKTİ

Öte yandan ünlü şarkıcının hayranlarına bir diğer sürprizi ise bu ayın ortasında çıkaracağı albüm oldu. Dalkılıç, albümünde bulunan bir şarkıya klip çektiklerini ifade etti. Konser bitiminde Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Murat Dalkılıç’a hem plaket hem de çam ağacı hediye etti.

Etiketler

Mine Yağız

1994 Konya doğumlu Mine Yağız, Sakarya Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim Bölümü mezunudur. Magazin sektöründe 2 yıldır editörlük yapmakta olup, 1 yıldır Magazinn.com ekibinde yer almaktadır. İletişim: mineyagiz@magazinn.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı