Kültür ve Sanat

Murat Dalkılıç’tan Hande Erçel açıklaması!

Yılbaşına günler kanala Murat Dalkılıç, Kıbrıs’ta bulunan bir otelde sahneye çıktı. Hit şarkıları ile kendisini dinlemeye gelenlere keyifli bir akşam yaşatan ünlü popçu, şarkı aralarında sahneden seyircisi ile sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

MURAT DALKILIÇ’TAN HANDE ERÇEL İLE PROJEYE YEŞİL IŞIK! 

Sevgilisi Hande Erçel hakkında da konuşan Murat Dalkılıç, sevgilisi Hande Erçel’e yazdığı Müjgan şarkısına klip çekeceğini söyledi. Klipte ünlü oyuncuyu oynatıp oynatmayacağı merak konusu olan Murat Dalkılıç, Müjgan’ın klibinde Hande Erçel’in yer almayacağını söyledi. Sevgilisi ile başka bir projede birlikte yer alabileceğini söyleyen Murat Dalkılıç, henüz aralarında bu konuyu konuşmadıklarını söyledi.

Geçtiğimiz aylarda ilk kez Müjgan şarkısını seslendiren Murat Dalkılıç, sevgilisi Hande Erçel’e yazdığı şarkının hikayesini bir konserinde anlatmıştı. Hande Erçel’in yanında uyurken ki halinden etkilendiğini ve Müjgan şarkısını o anlarda yazdığını söyleyen Murat Dalkılıç, kendisini dinleyenler arasında yer alan sevgilisini utandırmıştı. Murat Dalkılıç’ın yaz aylarında Harbiye Açıkhava’da verdiği konserde Müjgan şarkısını Hande Erçel’in gözlerinin içine bakarak söylemesi ve sahneden elini tutması da çok konuşulmuştu. Ünlü popçunun bu hareketi geçmiş yıllarda o dönemki eşi Merve Boluğur’a yaptığı jesti akıllara getirmişti. Murat Dalkılıç’ın hayatına giren iki kadın Hande Erçel ve Merve Boluğur, bir kez daha sosyal medyada birbiriyle karşılaştırılmıştı.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu