Magazin

Murat Dalkılıç’tan Eşcinsellik Açıklaması

Hande Erçel’le ufaladıktan sonra içine kapanan Murat Dalkılıç önceki gün bir YouTube kanalının misafiri oldu. Programda dürüst açıklamalarda bulunan Murat Dalkılıç’dan eşçinsellik açıklaması geldi. Sözleriyle gündeme damgasını bir yerinizi inciten ünlü şarkıcı izleyenleri afallamışa çevirdi. İşte Murat Dalkılıç’ın o açıklamaları;

Hande Erçel’den Ayrılık Açıklaması

Hande Erçel Murat Dalkılıç ile ilişkilerini tamamladığını sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaşmıştı “Bugün çıkan haberlerden sonra gündemi daha fazla meşgul etmemek ismine mevzuya açıklık getirerek, Murat’la ilişkimizi arkadaşça noktalandırdığımızı paylaşmak durumunu seziyorum.
Bu surattan da ayrılık iki insanın ilişkisinin tamamlamış olsa da yeniden belirtmek isterim ki arkadaş kalmak tek istediğimizdir ve uzun senelerin getirisi olarak yakın etrafımız hala aynıdır. Bu süreçte aldığımız karara hürmet dinlemenizi ve haberlerinizi yaparken bu hassasiyeti ve kavrayışı korumanızı rica ederim.”

Murat Dalkılıç Başkaldırı Etti

Murat Dalkılıç Yazı Dostlarıyla Geçirdi

Evlenecekleri haberi beklenirken ayrılık haberiyle hayranlarını afallamışa çeviren Hande Erçel ve Murat Dalkılıç çifti dost kaldıklarını açıklasalar da bu ayrılığın üzülen tarafı Dalkılıç olmuş gibi duruyor.
Dalkılıç burada birbirinden dürüst açıklamalarda bulundu.  Murat Dalkılıç, “Beni bir ara gay eşcinsel varsayıyorlardı. Bir gün hatta İzmir’deki bir üniversiteye sohbete gittim. Binlerce bireyin içinde biri elini kaldırdı, ‘O dostla aranızda ne var?’ diye sordu. Başka bir erkek ünlüden bahsediyor. Güldüm. Gülünç başka bir deyişle.” dedi.

Murat Dalkılıç Kimdir?.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu