Magazin

Murat Dalkılıç’ın sahne ücretine Hande Erçel etkisi!

2018 yazında ayrılan Hande Erçel ve Murat Dalkılıç çifti Erçel’in  annesi Aylin Erçel’in ocak ayında vefat etmesinin ardından yeniden bir araya gelmişti. Güzel oyuncuyu bir an olsun yalız bırakmayan Dalkılıç ve Erçel, aylardır mutlu bir birliktelik sürdürüyor.

Önceki günlerde Harbiye Açıkhava sahnesinde konser veren Murat Dalkılıç, sevgilisine yazdığı ‘Müjgan’ şarkısını ilk kez seslendirmişti. Ünlü oyuncunun gözlerinin içine bakarak “Sen insansan diğerleri ne?” diyen Dalkılıç, yaptığı şarkı ve Harbiye’deki halleri ile çok konuşulmuştu.

HANDE İLE İLİŞKİSİ MURAT’A YARADI

Hande Erçel ile yaşadığı ilişki ile sık sık magazin gündemine gelen ve popülaritesi artan Murat Dalkılıç, maddi olarak da bu ilişkiden fayda sağladı. İlişkisi ile sürekli magazin sayfalarını süsleyen Dalkılıç, 70 bin lira olan sahne ücretini 120 bin lira yaptı.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu