Kültür ve Sanat

Murat Dalkılıç şarkılarını on binlerle birlikte söyledi!

Atatürk Havalimanı’nın olduğu bölgede yaklaşık 1 milyon 800 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen Teknofest’in bu yıl ikincisi düzenlendi. Pop müziğin sevilen isimlerinden bir olan Murat Dalkılıç, önceki günlerde Teknofest’te sahne aldı. Festival için alanda bulunan on binlerce kişi Murat Dalkılıç konserini de takip etti.

KONSERİNDE ROMANYALILAR DA VARDI

Eski ve yeni birçok şarkısını seslendirerek katılımcılara keyifli anlar yaşatan ünlü popçuyu dinlemeye gelenler soğuk havaya ve olumsuz hava şartlarına aldırış etmedi. Konserin en renkli görüntüleri ise ünlü şarkıcının Romanyalı hayranlarının sahnede bulunan Dalkılıç’a “Murat abi” diye seslendiği anlarda kaydedildi.

Yaz boyu İzmir Çeşme gibi tatil yerlerinde konser veren ve Harbiye Açıkhava sahnesine de çıkan Murat Dalkılıç, geçtiğimiz günlerde İzmir’de verdiği konserde ise seyircilerin arasında akrabası olduğunu öğrenince akrabasını sahneye davet etmişti. İzmirli olan şarkıcı, sahneye çıkardığı akrabasıyla fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmemişti.

Murat Dalkılıç’ın Harbiye konseri ise uzun süre konuşulmuştu. Ünlü popçunun uzun süredir beraber olduğu oyuncu sevgilisi Hande Erçel, Murat Dalkılıç’ın konserini en önden izlemişti. Dalkılıç, konser sırasında bir ara sahneden sevgilisinin ellerine uzanarak öpücük kondurdu. Ayrıca ünlü şarkıcı, sevgilisi Hande Erçel’e yazdığı Müjgan şarkısını da ilk kez Harbiye sahnesinde söylemişti. Murat Dalkılıç başka bir konserinde ise Müjgan şarkısını Hande Erçel’i uyurken izlediği an yazdığını anlatmıştı. Murat Dalkılıç, Hande Erçel’in çok güzel uyuduğunu söylemişti.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu