Magazin

Murat Dalkılıç, Hande Erçel’in o sahnesini görmezden geldi!

Murat Dalkılıç, önceki akşam sevgilisi Hande Erçel olmadan İstanbul gecelerindeydi. Kuruçeşme’de bulunan bir mekandan çıkarken görüntülenen ünlü popçu, yeni albümü için “Yarın albüm çıkıyor. Çok çalıştık.” dedi. Sevgilisi Hande Erçel’in Buğra Gülsoy ile başrol oynadığı yeni dizisi Azize hakkında da konuşan Murat Dalkılıç, “Arada bir Azize’nin setine gidiyorum. Sete gitmesem görüşemeyeceğiz.” diyerek sevgilisi Hande Erçel’in yoğun temposundan dem vurdu.

Azize’nin ilk bölümünde hamamda geçen tecavüz sahnesi olay olmuştu. Dizinin yayınlanmasından sonra sahne sosyal medyada çok konuşulmuştu. Murat Dalkılıç, dizideki tecavüz sahnesine gelen eleştiri ve yorumlar sorulunca ” Ben öyle bir şey görmedim.” demekle yetindi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu