Murat Dalkılıç, akrabasını konserinde buldu!

Memleketi İzmir’de konser veren şarkıcı Murat Dalkılıç, sahnesi sırasında kendisini izleyenler arasında bir akrabası olduğunu öğrendi. Akrabasını sahneye devam eden Dalkılıç, birlikte fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi…

0

Bu yaz Harbiye Açıkhava konserini geride bırakan Murat Dalkılıç, konser maratonuna hız kesmeden devam ediyor. Yaz boyu tatilcilerin uğrak yeri olan Bodrum ve Çeşme’de bulunan beach’lerde sahne alan Murat Dalkılıç yine İzmir’deydi. Kendisini dinlemeye gelenlere enerjik ve temposu yüksek şarkılarıyla keyifli anlar yaşatan ünlü popçu, sahnedeyken seyirciler arasında bir akrabası olduğunu öğrendi. İzmirli olan Dalkılıç, kendisini dinlemeye gelen akrabasını sahneye çağırıp, fotoğraf çektirdi.

MÜJGAN’I İLK KEZ SÖYLEDİ

Öte yandan Murat Dalkılıç, konserleri sırasında yaptığı açıklamalarla da magazin gündemine gelmeye devam ediyor. Harbiye Açıkhava’da verdiği konserde kendisini en önde izleyen sevgilisi Hande Erçel için yazdığı Müjgan şarkısını ilk kez seslendiren ünlü şarkıcı, bir ara sahneden sevgilisinin ellerini öpmüştü. Dalkılıç’ın bu hareketi akıllara önceki yıllarda yine Harbiye konserinde o zamanki eşi Merve Boluğur’a yaptığını getirmişti.

HANDE’NİN UYUYUŞU MURAT’A ŞARKI YAZDIRDI

Dalkılıç, başka bir konseri sırasında ise sahneden hayranları ile sohbet ederken Erçel için yazdığı ‘Müjgan’ şarkısının hikayesini anlattı. Müjgan’ın kirpik anlamına geldiğini belirten Dalkılıç, Hande Erçel’i uyurken izlediği bir sırada şarkıyı yazdığını söyledi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here