Murat Boz’un Öldür Beni Sevgilim şarkısı yayınlandı!

1 Mart 2019'da vizyona girecek olan Öldür Beni Sevgilim'in film müziği yayınlandı...

Takip Et:
oldur-beni-sevgilim-film-muzigi

1 Mart’ta vizyona girecek olan “Öldür Beni Sevgilim” filminin, film müziği yayınlandı. Filmin başrollerilerini Murat Boz, Seda Bakan ve Açelya Topaloğlu paylaşıyor. Öldür Beni Sevgilim filminin yönetmenlik koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor. Merakla beklenen film müziği ise bugün itibariyle yayınlandı. Hem BKM hemde Netd Youtube kanallarında paylaşılan film müziği büyük beğeni topladı.

Şarkı sözleri Meral Turan’a ait olurken şarkının müziği Gökçer Turan ve Birkan Şener’e ait. Öldür Beni Sevgilim film müziğinin düzenlemesini ise Gürsel Çelik üstlenmiş durumda. Önümüzdeki hafta sinemaseverler ile buluşacak olan Romantik – Komedi tarzındaki filmin müziğine ayrı bir klip çekildi. Filmin başrolleri Seda Bakan, Açelya Topaloğlu ve Murat Boz’un yer aldığı klip kapalı bir fabrika benzeri bir mekanda çekildi. Ara geçişlerde ise filmden kesitler koyulan şarkı kısa süre önce yayınlanmasına rağmen binlerce kişi tarafından izlendi.

Evlendikten sonra hayatı değişecek olan çiftin zaman ilerledikçe birbirlerine karşı besledikleri kin ve nefret işin sonunu bir birlerini öldürmeye kadar götürecek. Peki Milli Piyango’dan çıkan para evliliklerini kurtarabilecek mi? Eğlence ve bir o kadarda macera ve romantizmin boy gösterdiği film 1 martta sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Film tanıtımları son hız devam ederken geçtiğimiz günlerde ise fragman tanıtımı yapılmıştı. Tecrübeli oyuncu kadrosu ile Öldür Beni Sevgilim filmi önümüzdeki hafta sinema salonlarındaki yerini alacak. Film sinemaseverlerin beklentilerini karşılayabilecek mi? bi merak konusu