Murat Boz’un ‘O Ses Türkiye’ yorumuna Aslı Enver’den yanıt!

Gelecek sezonda Hadise, Murat Boz, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk'ün yeniden jüri koltuğunda oturacağı 'O Ses Türkiye' yarışmasının yeni sezon hazırlıkları başladı. Murat Boz yaptığı paylaşımla, diğer jüri üyelerine meydan okudu...

0

Uzun yıllardır TV 8 ekranlarında seyircisi ile buluşan ‘O Ses Türkiye’ yarışması 2020 sezonunda da yayında olacak. Acun Ilıcalı, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada jüri koltuğunda oturan Hadise, Beyazıt Öztürk, Seda Sayan ve Murat Boz’un yeni sezonda da jüri olacağı ve programa yeni bir ismin katılmayacağını söylemişti.

“JÜRİ ARKADAŞLARIM İKİNCİLİK İÇİN MÜCADELE EDECEK!”

Ekranlarda fenomen haline gelen ‘O Ses Türkiye’nin 8 sezondur jüri üyeliğini yapan Murat Boz, 2 sezon şampiyonluk yaşamıştı. O Ses’in son şampiyonu Ferat Üngür de Murat Boz’un takımındaydı. Son şampiyonu takımından çıkaran Murat Boz’dan yarışma hakkında bir paylaşım geldi. Boz, paylaşımına “Yeni Sezon hazırlıklarımız başladı. Jüri arkadaşlarımın ikincilik için verecekleri amansız mücadeleyi izlemek keyifli olacak.” notunu düşerek Seda Sayan, Hadise ve Beyazıt Öztürk’ü etiketledi. Aslı Enver, sevgilisinin paylaşımına gülücük emojisini koyarak “pis” yazdı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here