Murat Boz’dan tepki çeken koronavirüs açıklaması!

Sosyal medya hesabından canlı yayın yapan Murat Boz, havanın güzel olduğunu söyleyerek takipçilerine dışarı çıkın çağrısı yaptı...

Takip Et:

Tüm ünlü isimler tek tek paylaşım yaparak, hayranlarını evde kalmaları konusunda teşvik etmeye çalışırken Murat Boz’dan ilginç bir açıklama geldi. Instagram hesabından canlı yayın yapan ünlü popçu, “Dışarı çıkın, temiz hava alın” diyerek takipçilerini dışarı çıkmaya davet etti. Boz‘un açıklaması şu şekilde:

“Evet zor günlerden geçiyor olabiliriz. Ama kendimizi eve hapsetmeyelim. Dışarı çıkıp, biraz temiz hava almak iyi gelir. Bugün ben de dışarı çıktım, sporumu açık havada yapacağım. Hepinize de tavsiye ederim. Bugün İstanbul’da hava güzel, çıkın evde durmayın. Açık havada güzel oksijeninizi alın, sporunuzu yapın. Moral bozmaya gerek yok. Bu zor günleri ulusça atlatacağımıza olan inancım çok yüksek, yeter ki inanalım. Temiz havaya çıkın ama temastan kaçının.”

Murat Boz‘un bu açıklaması sosyal medyada tepkiye neden oldu. Tüm yetkililer vatandaşları zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmamaları noktasında uyarırken ünlü şarkıcının tam tersi bir açıklama yapmasına birçok yorum yapıldı.