Magazin

Murat Boz ve Aslı Enver nikah tarihi aldı!

İlişkilerinde 3. kez devam diyen Aslı Enver ve Murat Boz çifti iddialara göre kısa bir süre içerisinde nikah masasına oturacak.

3. kez barışan Aslı Enver ve Murat Boz çifti, iddialara göre Aslı Enver’in doğum günü olan 10 Mayıs’ta nikah masasına oturacak. Geçtiğimiz günlerde Dominik’e giden Murat Boz, Survivor yarışmasına konuk olmuştu. Acun Ilıcalı’nın “Sağolsun bizim için dünyanın bir ucuna geldi. Ben de onun düğününe dünyanın bir ucuna gideceğim” demesi, Murat Boz’u aniden telaşlandırmıştı.

Barıştıktan sonra uzun bir süredir birlikte görüntü vermeyen ikilinin, önümüzdeki günlerde sessizce nikah masasına oturacağı konuşuluyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu