Murat Boz, Sezen Aksu’nun kapısını çalacak!

Murat Boz, önceki akşam Acun Ilıcalı ve Eser Yenenler ile birlikte yemek yediği mekanın çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı...

Adeta yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Acun Ilıcalı, Murat Boz ve Eser Yenenler önceki akşam bir mekanda bir araya geldi. 2 saatten fazla yemek yeyip sohbet eden grup, mekan çıkışı magazin muhabirlerinin karşısına geçti. Üçlü, o gece formundaydı. Esprilerin havada uçtuğu sohbet sırasında Ilıcalı, Boz ve Yenenlerin keyifli hallerini dikkat çekti.

YENİ ALBÜMDE SEZEN’LE ÇALIŞACAK

Geçtiğimiz aylarda ‘Aşk Bu’ isimli single’ı ile hayranlarının karşısına çıkan Murat Boz’un yeni albüm için çalışmalara başladığı biliniyordu. Ünlü popçunun Sezen Aksu ile yeni tanıştığı ve albüm için şarkı aldığı haberlerini çıkmıştı. Konu hakkında konuşan Murat Boz, “Öyle bir haber çıktı ama doğruluk payı yok. Bu arada ben Sezen Hanım’la tanışıyorum. Haber bu şekilde çıkmış ama yanlış anlaşılma galiba.” ifadelerini kullandı. O anlarda araya giren Acun Ilıcalı, “Benim öyle bir çalışmam var. Müziğe başlayacaksam Sezen Aksu ile başlayım.” diyerek espriyi patlattı.

Sezen Aksu ile çalışmayı çok istediğini ifade eden “Bugün yarı kapısını çalarım zaten. Birlikte bir şarkıya imza atmadık ama çok isterim.” diyerek albümünde bir Sezen Aksu şarkısı olacağının sinyalini verdi. Sezen Aksu ile düet fikrine ise “Çok güzel olur.” sözleriyle iç geçiren Boz, Ebru Gündeş ile düet yaptığını hatırlatarak “Bir daha olabilir neden olmasın.  Acun abi ile rap yapacağız.” sözleriyle topu Acun Ilıcalı’ya attı. Ilıcalı ise “Bir gün geleceğim ama büyük geleceğim.” sözleriyle güldürdü.