Murat Boz, O Ses Türkiye’ye veda mı ediyor?

Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye jürisinde değişiklik olacağının açıklamasının ardından Murat Boz'un Instagram'dan yaptığı paylaşım kafaları karıştırdı...

Takip Et:

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı‘nın yaptığı, jüri koltuğunda Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan‘ın oturduğu O Ses Türkiye yarışmasının yeni sezonu ile ilgili Acun Ilıcalı çarpıcı açıklamalar yapmıştı. Acun Ilıcalı; Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan‘dan oluşan O Ses Türkiye jürisinde bu yıl değişiklik olacağını “Bu yıl jüride değişiklik yapacağız. Ben 4 jürime de aşığım, hepsi birbirinden değerli ve çok sevdiğim isimler. Ancak seyirci değişikliği seviyor” sözleriyle duyurmuştu.

Koronavirüs nedeniyle programda değişiklikler yaşanabileceğini de söyleyen Ilıcalı, “Olan şartlar ne ise ona göre yapacağız. Belki seyircisiz olabilir, çözümünü buluruz. Hiç yapmamamız gerekiyorsa da, yapmayız” demişti.

MURAT BOZ MU VEDA EDECEK?

Acun Ilıcalı’nın “O Ses Türkiye jürisinde değişiklik olacak” açıklamasından sonra Murat Boz bir paylaşımı yaptı. Murat Boz‘un bu paylaşımı, “O Ses Türkiye’den ayrılan isim Murat Boz mu?” sorusunu akıllara getirdi.