Magazin

Murat Boz o iddialar hakkında konuştu!

Serdar Ortaç ile aşk yaşadığını ima ederek magazin gündemine gelen şarkıcı Caroline Yılmaz, bu kez de Murat Boz hakkında konuşmuştu. Yılmaz, Boz’un İstanbul’da bir rezidansın 17’nci katında oturduğunu ve gizli bir hayranının devamlı kendisine drone gönderdiğini açıkladı. Yılmaz ayrıca Murat Boz ile komşu olduğunu söyleyerek “Murat Boz’un ev hallerine çok sık şahit oluyorum. Evde sık sık arkadaşlarıyla parti veriyor. Üstü çıplak dolaşıyor. Buzdolabından elma alıp yiyor. Sonra kahve içiyor, geriniyor, esniyor.” İfadelerini kullanmıştı.

Murat Boz, Instagram hesabından bir açıklama yayınlayarak Caroline Yılmaz’ın iddialarını yalanladı. Boz’un açıklaması şu şekilde:

“Oturduğu apartmanın kat sayısı 17 veya üzeri değil 5 kat’tır. (Ki magazin muhabiri kardeşlerimiz ikamet ettiğim siteyi biliyorlar)

Yan komşum çok değerli bir müzisyen arkadaşım ve ailesi… Yine apartmanımızda Beşiktaş’ın benim de çok sevdiğim futbolcusu arkadaşım ve ailesi oturuyor. Komşularımızın hepsini de tanıyorum… Maksatlı ve baştan sona yalan olan bu açıklamalara lütfen itibar etmeyiniz.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu