MURAT BOZ İLE ASLI ENVER AYRILIĞINDA İLGİNÇ DETAYLAR!

Takip Et:

Önceki gün ayrıldıkları ortaya çıkan ve birbirlerini henüz sosyal medyadan silmeyen Murat Boz ve Aslı Enver'in aslında haftalar öncesinden ayrıldığı söyleniyor.

 

İddialara göre, Murat Boz, sevgilisini fazla göremediğinden dert yakınırken, Aslı ise çekimlerinin yoğunluğundan dolayı Boz'dan hem daha çok ilgi hem de manevi destek bekliyormuş.

 

Haftalar öncesinde ayrıldıklan çift, yaşadıklarını sindirmeye çalışırken Murat Boz yaşadığı ayrılığın şokuyla Amerika'ya gitmiş.  Kafa dinlemek ve rahatlamak için Amerika'ya giden Murat Boz ve Aslı Enver'in ihanet yüzünden ayrıldıkları söylentileri ise yalanlandı. 2 gündür telefonlarını kapatan Murat Boz'un, ilişkilerini değerlendirme sürececinde olduğu  da gelen bilgiler arasında… Aslı Enver'in bu konuda ne karar vereceği ise merak konusu.

 

HALA BİR UMUT VAR!

 

Yaşadıkları kısa süreli tartışmalarının akabinde birbirlerini daha fazla üzmemek için ayrılan Murat Boz ve Aslı Enver'in ayrılık haberi yakın çevresi tarafından doğrulansa da yeniden barışma ihtimallerinin olduğu da söylentiler arasında yer alıyor. 

 

"İNŞALLAH BARIŞIRLAR"

 

Murat Boz ve Aslı Enver'in yakın arkadaşı olan Eser Yenenler ise konu hakkında şöyle konuştu; “İnşallah barışırlar, barışmaları lazım. Gerçi magazin dünyası bu, ayrılmamışta olabilirler. Henüz Murat’la konuşmadım”