Kültür ve Sanat

Murat Boz, Hadise’li projeye ‘evet’ dedi!

9. sezonu ile TV 8 ekranlarında yayınlanmaya devam eden O Ses Türkiye yarışmasının en eski jüri üyeleri bilindiği üzere Murat Boz ve Hadise… İkili 2011 yılında yayınlanmaya başlayan yarışmanın ilk günlerinden bu yana Hadise ve Murat Boz jüri koltuğunda oturuyor. Murat Boz bir sezon yarışmada bulunmasa da geride bıraktığımız 8 sezon boyunca 2 şampiyon çıkarırken Hadise ise 1 yarışmacısıyla şampiyonluğu tattı.

AVRUPA’DA ŞEHİR ŞEHİR GEZECEKLER!

O Ses Türkiye denince akıllara gelen ilk iki isim olan Hadise ve Murat Boz, ilerleyen günlerde Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde birlikte konser verecek. Yurtdışında yaşayan birçok hayranı bulunan ikiliye bu teklifin daha önce gittiği fakat Aslı Enver’in durumdan rahatsız olacağını düşünen Murat Boz’un teklifi kabul etmediği öne sürüldü. Belçika’da doğup büyüyen Hadise’nin gurbetçiler tarafından çok sevildiği Murat Boz ise yakışıklılığı ve şarkıları ile genç kızları kendisine hayran bırakıyor. İki ünlü popçunun konserlerine yoğun bir ilginin olacağı düşünülüyor.

Öte yandan Murat Boz’un bir dargın bir barışık 2 yıldan fazla aşk yaşadığı oyuncu sevgilisi Aslı Enver’den ayrılmasından sonra Hadise’nin adı çok anılır olmuştu. O Ses Türkiye’nin yayınlandığı dönem boyunca adı aşk dedikodularına karışan Murat Boz ve Hadise, her seferinde iddiaları yalanlamıştı. Hadise’nin Enver ve Boz’un ayrılması sonrası ünlü popçuya sarılırken bir fotoğraf paylaşması ortalığı karıştırmıştı. Çıkan haberlere sinirlenen Hadise, kendisine bu konuyu soran magazin muhabirlerine çıkışmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu