Magazin

Murat Boz aşk hayatı hakkında konuştu!

3 yıldır bir dargın bir barışık ilişki yaşayan Murat Boz ve Aslı Enver geçtiğimiz yıl beraberliklerini sonlandırmıştı. Aslı Enver, ilişkinin bittiğini “4 ay önce iletişimimizi kestik, hala da bir iletişimimiz yok. Özel hayatımda mutluyum.” sözleriyle doğrulamıştı. Ayrılığın ardından Aslı Enver’in adı kendisi gibi oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ve eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile anılmıştı.

Murat Boz‘un ise Defne Samyeli‘nin kızı Deren Talu ile aşk yaşadığı iddia edilmiş fakat ünlü popçu çıkan haberleri yalanlamıştı. Murat Boz,  bir hayranının “Çok merak ediyoruz. Ne olur bizi kırma. Haberler çıkıyor. Hayatında biri var mı?” sorusunu  “Merak etmenizi çok iyi anlıyorum. Hayatımda kimse yok. Olduğunda zaten bilirsiniz. Açıklarım” diyerek cevapladı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu