MURAT BOZ ALDATILMIŞ!

Takip Et:
Şarkıcı Murat Boz ile dört yıl önce ayrılan Eliz Sakuçoğlu'nun, ayrılma nedenlerinin ihanet olduğu iddia edildi.
 
T.Y. isimli görgü tanığı Eliz Sakuçoğlu'nun sevgilisi Murat Boz'u, oyuncu Engin Öztürk'le aldattığını söyledi. Murat Boz ise bunu öğrenir öğrenmez ilişkilerini sonlandırmış.
 
‘ALDATILMAYI KABUL EDERİM’ DEMİŞTİ
 
Sakuçoğlu, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda “Tek eşliliğe inanmıyorum. Aldatılmayı her türlü kabul ederim” demiş, ancak büyük eleştiri almasının ardından da şöyle konuşmuştu: “Ne tek gecelik ilişkiyi savundum, ne de aldatılmayı normalize ettim. Hayır, ben aldatmadım. O yüzden de aldatmaya insanı ne iter bilemiyorum. Tek gecelik ilişki de yaşamadım. Bir gece kulübünde birinden etkilenerek böyle bir şey yaşamam.” 
 
Görgü tanığı konuyla ilgili şunları söyledi:
 
"Sakuçoğlu, Boz’la birlikteyken, Çeşme’de Öztürk’le yakınlaştı, hatta ünlü oyuncuyla sahilde birçok kişinin gözü önünde de öpüştü. Olayın şahitleri arasında Boz’un eski asistanı da vardı. Sakuçoğlu-Öztürk yakınlaşmasının temeli, Nişantaşı’ndaki bir kick-boks salonunda atıldı.
 
AYNI ODADA KALMIŞ!
 
Aynı salona giden Öztürk ve Sakuçoğlu, Çeşme tatili için İstanbul’da sözleşti. Çeşme’ye Boz’un aracıyla kız arkadaşlarıyla birlikte giden Sakuçoğlu, otelde Öztürk ile aynı odada kaldı. Ben o dönem Eliz Sakuçoğlu ve Murat Boz’un ayrılmış olduğunu düşündüğüm için yaşanan olayın üstünde çok durmamıştım. Ancak daha sonra haberleri okuyunca bu durum beni çok rahatsız etti.” 
 
Boz, Sakuçoğlu’ndan ayrılma kararı almasının ardından, eski sevgilisinin ismi Engin Öztürk’le anılınca, Sakuçoğlu’nu koruyan bir yazı paylaşmış, ancak bir süre sonra bu yazıyı kaldırmıştı. Boz’un yazıyı kaldırması, Sakuçoğlu’nun Öztürk’le olan ilişkisinin doğru olduğu şeklinde yorumlanmıştı.