Magazin

Murat Başoğlu ve Yunan arkadaşı tatilde!

Sunucu Murat Başoğlu, 2 yıl önce yaz aylarında büyük bir skandala imza atmıştı. Öz yeğeni Burcu Başoğlu ile teknede samimi bir şekilde görüntülenen Başoğlu ve yeğeninin o görüntüleri gündeme bomba gibi düşmüştü. 50 yaşındaki ünlü sunucu ve 35 yaşındaki yeğeni Başoğlu uzun süre konuşulmuştu. 2 yıl süren dava sonrası Burcu Başoğlu eşinden boşanmıştı.

BAŞ BAŞA TATİL

Murat Başoğlu ve Hande Bernek’in 14 yıllık evliliği yaşanan skandal sonrası bitmiş ve çift 2017 yılında boşanmıştı. Başoğlu, önceki gün Yunan olduğu öğrenilen kadın arkadaşı ile birlikte Bodrum’da bir beach’te objektiflere yansıdı. Ünlü sunucunun Yunan Adalarında yaptığı tatil sırasında tanıştıkları öğrenilen ikili gün boyu birlikte vakit geçirdi. Birr hayli keyifli olduğu gözlenen Başoğlu, arkadaşı ile yakından ilgilendi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu