Murat Akyol, ‘Bizimki Gelin Oluyor’la düğünlerde yerini alacak!

Yılın düğün şarkısı Murat Akyol’dan geldi. “Bizimki Gelin Oluyor”, eğlenceli sözleri ve melodisiyle hem düğünlerin hem de kına gecelerinin vazgeçilmezi olacak gibi duruyor...

Takip Et:

“Aptala Yatmış” şarkısıyla pop müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan, hemen ardından “Boş Yapma” adlı ikinci single’ını çıkaran Murat Akyol, yepyeni single’ı “Bizimki Gelin Oluyor”u da müzikseverlerin beğenisine sundu. Söz ve müziği Murat Akyol’a, aranjesi ise Serdar Şenyarar’a ait çalışma, Özdemir Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.

3 AYDA 3. KLİP

Murat Akyol, düğün ve kına gecelerinin vazgeçilmezi olmaya aday “Bizimki Gelin Oluyor” şarkısının video klibi için de beklemedi. Şarkı tamamlanır tamamlanmaz Erkan Nas yönetmenliğinde eğlenceli bir klip çekildi. Akyol, bu çalışmayla birlikte 3 ayda üçüncü klibine imza atmış oldu.

“ŞAŞIRMAYIN DEVAMI GELECEK”

Genç sanatçı, müzik yolculuğuna aynı hızda devam edeceğini söyledi: “Size art arda klip çekeceğimi söylemiştim. Şaşırmamanız lazım. Müziğin ünlü isimleri bile klip çekmekte zorlanırken, ben 3 ayda üçüncü klibimi çektim. Bunun devamı da gelecek. Çok şükür sponsorum yok, kendi masraflarımı kendim karşılıyorum. İstanbul’da güzellik merkezim var, aynı anda orayı da yönetiyorum.”

20 BİN TL DEĞERİNDE 7 KİLOLUK CEKET GİYDİ

Şarkıcının klipteki styling’ini Deniz Can Kutlu üstlendi. Klip çekimlerinde 20 bin lira değerinde sıra dışı bir ceketle kamera karşısına geçti. 7 kilo ağırlığındaki ceketi modacı Hanse Altın tasarladı. El işlemesi ve özel taşlarla süslenen ceketin hazırlanması ise 2 ayı buldu.

Kaynak: Bültenler