Münibe Millet ‘Gülperi’ dizisine konuk olacak!

Show TV'de yayınlanan dizi ilgiyle izlenmeye devam ediyor...

Takip Et:

Damat Koğuşu, Sivil, Doktorlar, Güz Yangını, Yeditepe İstanbul gibi önemli projelerde rol alarak başarılı karakterlere hayat veren oyuncu Münibe Millet, Show TV’nin beğenilerek izlenen dizisi Gülperi’ye konuk olacak.

19. BÖLÜMDE İNCİ KARAKTERİNİ CANLANDIRACAK!
Dizinin bu hafta yayınlanacak 19. bölümüyle ekrana gelecek olan Millet, İnci karakteriyle izleyiciyle buluşacak.

NURGÜL YEŞİLÇAY’LA AYNI PROJEDE OYNAYACAĞI İÇİN ÇOK HEYECANLI!
Münibe Millet, “Nurgül Yeşilçay’ın karşısında dizlerimin titrediği doğrudur” şeklinde konuşarak Yeşilçay’ı ne kadar çok sevdiğini ve heyecanını dile getirdi. İkili, sette samimi bir poz da vererek dizinin izleyicilerine adeta selam gmnderdi.

Yapımda, bir annenin çocuklarıyla zorlu hayat mücadelesi ve onlara her zor anında yardımcı olan avukatın hikayesi anlatılıyor. Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen‘in başrolünde yer aldığı dizi, yayınlandığı ilk bölümden itibaren ilgiyle izleniyor ve reyting listelerinde üst sıralarda yer alıyor.

Gülperi dizisi yeni bölümleriyle her Cuma akşamı saat 20:00’de Show TV’de ekrana geliyor. Birçok dizi, Ovak ayında verilen üç haftalık aradan olumsuz etkilenmiş, hatta Kanal D’deki Muhteşem İkili isimli yapım istenilen izlenme rakamlarına ulaşamayınca erken final kararı alınmıştı. Gülperi ise, 3 haftalık araya rağmen izleyici sayısını koruyarak bu zor dönemde ‘Yola devam’ diyerek hem kanalının, hem de yapımcısının yüzünü güldürdü. Dizinin bir diğer özelliği ise, Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in uzun süre sonra ilk kez TV’de yayınlanan bir projelerinin beklenen başarıyı yakalaması oldu.