Müjde, Demet Akbağ, yeni ve sürpriz bir dizi ile ekranlara dönüyor

Takip Et:
Müjde, Demet Akbağ, yeni ve sürpriz bir dizi ile ekranlara dönüyor
Müjde, Demet Akbağ, yeni ve sürpriz bir dizi ile ekranlara dönüyor

Magazinn /Ayrıntı – Ünlü Oyuncu Demet Akbağ, uzun bir aranın ardından ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Reelinde onu geçtiğimiz haftalarda Star TV’de yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde misafir oyuncu olarak bakmıştık. Hayranları, beğenenleri, onu çok özleyenler, kısacık da olsa Akbağ’ı izleme fırsatı tespit etmişti.

Aşinayı gibi oyuncu çok hoşlandığı eşi Zafer Çika’yı Mart ayında bir kaza neticeyi yitirmişti. Oğlu Ali Çika ve sevdikleriyle yaşama tutunmaya çalışan oyuncunun yine setlere dönmesi ise hayranlarını çok neşelendirecek bir gelişme oldu.
İrfan Şahin’in 1441 Productions adlı şirketinin bir yapımı olan Şahmeran dizisinde evvel Deniz Çakır’ın adı geçmişti ama yeni açıklanan kadroda yer almıyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın sosyal medyadan verdiği kulis bilgisine göre Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim ve Bekir Aksoy ile kamera karşısına geçecek.

Rejisörlüğünü Gökçen Akılda’nın yapacağı dizinin senaryocuyu ise Erkan Birgören. Dizinin, geçtiğimiz sezon ekranlara veda eden İstanbullu Gelin dizisinin çekildiği Beykoz’daki konakta çekileceği de alınan bilgiler arasında.
İstanbullu Gelin dizisi için Beykoz Ayakkabı Fabrikası arazisinde inşa edilmişti. Bu defa da Şahmeran dizisine ev sahipliği yapacak.

.