Magazin

Müjde Ar, Filiz Akın ve Türkan Şoray bir araya gelince olanlar oldu!..

33'üncü Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamında dağıtılan 24. Uluslararası Sanat Fuarları Onur Ödülleri, önceki akşam TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen bir törenle dağıtıldı.

 


"Çok seviştiğimizi konuşuyorduk!.."

 

Geceye; Yeşilçam'ın üç usta ismi Müjde Ar, Filiz Akın ve Türkan Şoray da katıldı. Müjde Ar; gece boyunca yaptığı espriler ve anlattığı anılarla Filiz Akın ve Türkan Şoray'ı gülme krizine soktu. Ar, gazetecilerin soruları üzerine "Çok seviştiğimizi konuşuyorduk. Türkan ve Filiz benden daha eski ama biz 40 yıldır dostuz" dedi. Filiz Akın ise şöyle konuştu:

 

"Birbirimizi çok sık görmüyoruz, böyle beraber olunca da çok keyif alıyoruz. Müjde'nin söylediği o kelimeyi yanlış anlamayın. Birbirimize olan sevgimizi dile getirmiş. Aramızda büyük dostluk var; çok keyifli oluyoruz. Allah bozmasın." Müjde Ar, geceden ayrılan Türkan Şoray'a arabasına kadar eşlik etti. Şoray, Ar'ın sözleriyle ilgili "Biz biraraya gelince çok eğleniriz. Ben duymadım onları. Acayip dostluğumuz vardır. Hepimiz birbirimizi çok severiz" dedi. 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu