Magazin

Müjde Ar’dan ‘Kaçak ev’ iddialarına yanıt

Ünlü oyuncu, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a çok sert yanıt verdi. Müjde Ar tehdit mi edildi?

Özellikle 80’li ve 90’lı yıllarda başrolde oynadığı filmlerle hatrı sayılır bir başarıya sahip olan Müjde Ar, çok ilginç bir şekilde Bodrum Belediye Başkanı ile polemik yaşıyor. Sebebi ise, “kaçak yapı” iddiaları! Usta sanatçı, uzun zaman sonra ilk kez bu denli sert bir açıklamaya imza attı.

ÜNLÜ OYUNCUDAN “TEHDİT” İDDİASI: “TEHDİDİ REDDETTİĞİMİ BİLMENİZİ İSTERİM!”
Yeşilçam’ın usta oyuncusu Müjde Ar, Bodrum Gündoğan’da ‘Sessiz Bölge’ ilan edilen Kızılburun Mevkii’nde gürültü kirliliğinden rahatsız olunca hem oteli hem de Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı mahkemeye vermişti. Ünlü sanatçı, dairesinin kaçak olduğu yönündeki haberler üzerine Başkan Aras’a hitaben yeni bir açıklama yaptı.


İşte o açıklama:

“Sayın başkan, Yurt gazetesinde çıkan ısmarlama haberle ilgili çabanızı gördüm. 

Her şeyden önce ısmarlama haberde yazıldığı gibi sitedeki dairem kaçaksa sizi görevinizi yapmaya ve evimi yıkmaya davet ediyorum. Keşke bu çabanızı 2,5 aydır Gündoğan sakinleri için işkenceye dönüşen gürültü kirliliğini sonlandırmak için harcasaydınız. Haberdeki “şikayetleri geri çeksin” teklifi adı altındaki tehdidi de reddettiğimi bilmenizi isterim. Bu ülke ve bu şehir kamu gücünü vatandaşlar aleyhinde kullanan yöneticilerden çektiği kadar hiç bir şeyden çekmedi. Ne mutlu ki bu tür yöneticilerin siyasetteki ömrü çok uzun olmuyor.

Saygılarımla. 

Müjde Ar”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu