Medya

Muhteşem Doktor bir konuda geride kaldı!

Dijital platformda yayınlanan dizilerin oldukça revaçta olduğu son dönemde televizyon dünyasında yer alan dizilerde varlığı sürdürmeye devam ediyor. Yeni sezondan birbirinden ünlü oyuncular birbirinden iddialı dizileri ile birlikte ekranlarda yer almaya başladı. Yaz aylarında henüz sezon başlamadan adı çok fazla duyulmayan bir yapım vardı ki yayınlanmaya başladıktan sonra bir anda reytingleri alt üst etti. Muhteşem Doktor; konusu, oyuncu kadrosu, oyunculuk performansları ile beklemedik bir atak yaparak birçok iddialı yapım arasında sivrilmeyi başardı. FOX TV’de yayınlanan Muhteşem Doktor, reytinglerde haftalarca zirveyi görerek atv’nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova’yı da alt etti.

Amerika’da yayınlanan The Good Doctor’ın uyarlaması olan dizide başrolde Taner Ölmez, Özge Özder ve Onur Tuna gibi isimler yer alıyor. Muhteşem Doktor’a son olarak Serenay Aktaş’ın katılmıştı. Aktaş, dizide Elif isimli bir asistanı canlandırıyor. Konusu itibariyle sosyal medyada en çok konuşulan dizilerden olan Muhteşem Doktor’da otizmli Ali Vefa’nın anlatılması otizm hakkındaki farkındalığı arttırma noktasında da önemli bir yer taşımaya başladı.

BÖLÜM BAŞI 70 BİN, AYLIK 280 BİN LİRA KAZANIYOR

Son zamanlarda Muhteşem Doktor’la yıldızı daha da parlayan genç oyuncu Taner Ölmez’in ne kadar kazandığı merak konusu oldu. Medcezir dizisinde Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy ile yer alan Ölmez’in bölüm başı 70 bin lira aldığı öğrenildi. Alınan reytinglerin çok yüksek olması sebebiyle ünlü oyuncunun ilerde daha çok kazanacağına kesin gözüyle bakılıyor. Diğer yapımlarda oynayan erkek başrollerin bölüm başı 320 bin liraya kadar uzanan paralar aldığı biliniyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu