Muhtemelen bu fotoyu hiç görmediniz! Aslı Enver’in bebek haline bayılacaksınız

Takip Et:
Aslı Enver’e İstanbullu Gelin’den minik bir sürpriz
Aslı Enver’e İstanbullu Gelin’den minik bir sürpriz

Magazinn /Ayrıntı – 2003-2004 senelerinde ekrana gelen Hayat Bilgisi dizisiyle beraber ilk defa izleyici tanıdı Aslı Enver’i. Daha sonra Kavak Esintileri dizisiyle iyice belleklere kazındı. Sessizler, Mutlu Ol Yeter, Kayıp, Kış Güneşi dizilerinde de oynadı ama O’nun ekrana ismini yazdırdığı işinin İstanbullu Gelin’de oynadığı Süreyya olduğunu da hemen herkes kabul edecektir muhtemelen.

Kardeşim Benim, Bana Hicran De, ‘Tamam mıyız?’, Diğer Taraf filmlerinde de rol alan oyuncu, şimdilerde ise Star TV’de yayınlanan Babil dizisiyle ekranlara gelmekte.
Ayşe takma ismiyle Halit Ergenç’in oynadığı İrfan’ın bürosunda sekreterdi. Ancak izleyici bu rolden hiç tatmin olmadı.

Bir kaç kısım sonra ise işin hakikati ortaya çıktı. Nihal adlı bir polisti ve dizide de öyle silik bir karakter olmayacaktı. İzleyicisi şimdi bu vaziyetten memnun. Hakikati Enver de Süreyya’yı unutturmasa da Babil’deki Nihal olarak izleyenlerin galibiyetli tespit ettiği bir oyunculuk sergiliyor. Sosyal medyada yapılan yorumlarda role yakıştırıldığı da bakılmakta.

Enver, bir dönem Şarkıcı Murat Boz ile beraberdi ancak bir uzlaş bir küsen ikilinin ilişkisi bitti ve uzun zamandır da yalnızca işiyle meşgul olduğu bakılıyor oyuncunun.

Bu aralar sosyal medyayı da daha etkin kullanmaya başladı Hakikati Enver.
Bu özel anlarını da zaman zaman paylaşıyor.

Aslı Enver’in son paylaşımı ise çocukluğuna, ailesine, dostlarına dair oldu. Babası Kıbrıs Türk’ü olan Aslı Enver, Londra doğumlu. Abisinin adı Akın Enver ve Anıl Hıybeti adlı da bir kız kardeşi var. 1984 doğumlu olan oyuncu, 12 yaşında Türkiye’ye gelmiş ve Lise’den başlayarak da sanat yaşamının içinde olmayı tercih etmiş. Pera Hoş Sanatlar Lisesi’nden mezun olduktan sonra da Haliç Üniversitesi Tiyatro Kısmı ve sonrasında da Müjdat Dolaşan Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almış.

Aslında ekrana ilk çıkışı 2002 senesinde TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU’de yayınlanan Ayna adlı bir sitcom.
Başka Bir Deyişle henüz 18 yaşındaydı. 2012 senesinde şimdilerde Suçsuzlar Apartmanı dizisinde oynayan Birkan Sokullu ile evlendi ancak 3 sene sonra boşandı.

Muhtelif tiyatro oyunlarında da rol alan Aslı Enver, yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla takipçilerini geçmişine götürdü.

İlk evvel henüz iki ön dişinin çıktığı çok minik yaşlarından bir resim geldi. Belki ancak  1 yaşındaki bir resmi. Ancak o zamandan güler suratlı biri olacağı da resme bakınca anlaşılıyor.
Muhtemelen anneanne ya da babaannesi ile sarılırken poz verdiği bir anı. Saçlarının sapsarı olduğu bakılan oyuncunun değişik resimdeki bireyin de abisi olduğu hipotez edilebiliyor.

Aslı Enver’in geçmiş yolculuğu aile azalarıyla devam ediyor. Kimler olduğunu tek tek yazmamış ama aile büyükleriyle böyle poz verip ‘Aile candır’ anekdotunu da düşmüş…

Son paylaşımını ise tahteravalliye bindiği bir resimle yapmış oyuncu.