Yaşam

Müge Anlı’nın programında şoke eden itiraf!

Deneyimli gazeteci Müge Anlı’nın sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ele alınan konular ve stüdyo konukları hem Anlı’yı hem de seyircisini şaşırtmaya devam ediyor. Kendi saat diliminde reytinglerde zirveyi kimseye bırakmayan program gün sonunda toplam reytinglerde ilk 10’da yer alarak büyük başarı gösteriyor. Fenomen programda bugün yaşanan olay izleyenleri şaşırtmakla kalmadı sosyal medyanın gündemine oturdu.

“KAÇIRILMA HİKAYESİNİ BEN KURGULADIM”

10 aydır kayıp olan kardeşi Burhan Aykurt’u arayan Mahmut Aykurt, son çare olarak Müge Anlı’nın programına çıktığını söylemişti. Geçen ayların sonunda kayıp olma ihtimali azalan Burhan Aykurt’un bir cinayete kurban gittiği düşünülmeye başlamıştı. Günlerdir canlı yayında kardeşi Burhan Aykurt’tan bir haber bekleyen Mahmut Bey, önceki gün yayından sarf ettiği sözlerle şüpheleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Programda gerçeği söylemesi yönünde yapılan baskılara dayanamayan Aykurt, herkesi şoke eden bir itirafta bulunarak kardeşinin kaçırılma hikayesini kendisinin tasarladığını ve yalan olduğunu söyledi. Mahmet Aykurt, yayına bağlanan kişilerin iki kardeşin para için kavga ettiğini beyan etmelerinin ardından böyle bir yolu seçtiğini anlattı.

Müge Anlı’nın programında dikkat çekici ve şaşırtıcı bir başka olay da geçtiğimiz gün yaşamıştı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ufak bir rolü olan Serap Çelikunal, 14 yaşında kaçarak evlendiğini eşini kaçmadan hiç görmediğini anlattı. Çelikunal, bu zamana kadar 38 çocuk dünyaya getirdiğini fakat 28 çocuğunun öldüğünü söyledi. 10 çocuğunun hayatta olduğunu söyleyen kadın, açıklamalarıyla hem Müge Anlı’yı hem de ekran başında programı takip edenleri çok şaşırttı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu