Yaşam

Müge Anlı’nın programında şoke eden açıklama!

İlk olarak 2008 yılında yayınlanmaya başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, uzun yıllardır Türkiye’de yaşanan cinayet, kayıp gibi birçok konunun üzerine gidiyor. 11 yılda programa konu olan birçok cinayetin çözülmesinde rol oynayan yapım, adeta Türkiye gerçeklerini izleyiciye gösteriyor. Magazin gazeteciliği geçmişi olan Müge Anlı, programı ile uzun yıllardır kendi saatinde reyting birinciliğini kimselere kaptırmamaya devam ediyor. Anlı, gün sonu reytinglerinde ise ilk 5’te yerini alıyor.

“38 ÇOCUK DOĞURDUM, 10 TANESİ YAŞIYOR!”

Geçtiğimiz yıl herkesi hayretler içerisinde bırakan Palu Ailesi’nin hikayesini ele alan Müge Anlı, aile bireylerinin tutuklanmasına etki etmişti. Türkiye’nin en güvenilir ünlüleri sıralamasında Haluk Levent ve Şener Şen’den sonra en çok güvenilen üçüncü isim olmuştu. Programının 12. sezonuna önceki haftalarda start veren Anlı, stüdyoda Bir Zamanlar Çukurova dizisinde küçük bir rolü olan Serap Çelikunal konuk etti. 24 yaşındaki oğlu Ramazan Çelikunal’ı arayan Serap Çelikunal, açıklamalarıyla hem stüdyodaki hem de ekran başındaki seyircinin ağzını açık bıraktı.

14 yaşında eşine kaçtığını ve bu şekilde evlendiğini söyleyen kadın, 10 tane çocuğu olduğunu söyledi. Müge Anlı’nın şaşırması sonrası 48 yaşında olduğunu ifade eden Çelikunal, 38 kere doğum yaptığını ve 28 çocuğunun öldüğünü söyleyerek Müge Anlı başta olmak üzere herkesi şaşırttı. Çelikunal, çocuklarının üçüz ve dördüz doğduğundan bahsetti. 9 yaşında tiyatro yapmaya başladığını belirten Çelikunal, 14 yaşında kaçtığı kocasını ise hiç görmediğini ve kayınvalidesi istediği için kaçtığını anlattı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu