Medya

Müge Anlı, tüpgaz patlaması sonucu hayatını kaybeden ‘Filiz Akyüz’ün ölümü planlı cinayet mi?’ sorusuna cevap arıyor

Hafta içi her gün ATV ekranında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün (26 Ekim 2020 Pazartesi)  bir çocuk annesi Filiz Akyüz’ün şüpheli ölümü konu edildi. Bugünkü programda ayrıca 8 yıldır kayıp anne, babası bildiği babası olmayan, kimlik bile çıkartamayan kardeşlerden Gamze Çapadak’ın kayıp annesiyle ilgili sıcak gelişmeye de sahne oldu.

Programda hayatını kaybeden bir çocuk annesi Filiz Akyüz’ün başına gelen planlı bir cinayet, çalışılmış bir tuzak ya da bir başka ihtimal mi? sorusuna cevap arandı. Uzamanlar Akyüz’ün hayatını kaybetmesinde şüpheli konuların olduğunu dile getirdiler. Uzmanlar kasten gaz sızıntısına sebep olunabileceğini dile getirdiler. Uzmanlar, detantörü çıkarılan tüpler gaz kaçırmayacağı dile getirildi. Ayrıca uzmanlar, Akyüz’ün hayatını kaybetmesi olayında bir art niyetin varlığından söz ettiler.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında mutfaktaki tüpgaza kimin müdahale ettiği sorusuna da cevap aranmaya çalışıldı.Müge Anlı tüpün dedantörünün çıkık olmasına karşın ocağın dört gözünün de açık olduğuna dikkat çekti.

Filiz Akyüz 20 Eylül’de patlama sonucu hayatını kaybetmişti.

Filiz Akyüz’ün ölümündeki şüpheler
Mutfaktaki tüpgaza kim müdahale etti? #MügeAnlıİleTatlıSert #MügeAnlı
Daha fazlası için: https://t.co/qjRlvKSj9s@mugeanliatvde pic.twitter.com/AnH8VjsGIw

— atv (@atvcomtr) October 26, 2020

Hafta içi her gün ATV ekranında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün (26 Ekim 2020 Pazartesi) ne oldu? Araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın sunduğu programda kayıplar bulunuyor, yıllardır sır olmuş cinayetler aydınlığa çıkarılıyor.

.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu