Müge Anlı merak edilenler sorulara yanıt verdi!

2. Sayfa programına özel bir röportaj veren Müge Anlı, samimi açıklamalarda bulundu...

Takip Et:

Uzun yıllardır sunduğu Müge Anlı İle Tatlı Sert programı hakkında konuşan Müge Anlı, şunları söyledi: “Program bize merhameti, sevgiyi, insan hayatının ne kadar önemli olduğunu öğretiyor. Hayatta üzüntüler de var. Çok güzel kavuşmalar da var. Biz birçok duyguyu o programda yaşıyoruz. Üzüntüleri atlatmanın en güzel yolu bu sanırım.

Suçlunun kokusunu uzaktan almıyorum. Suçlu olan programa gelsin gelmesin kendini belli ediyor. Bir insan yalan söylüyorsa, bunun bir nedeni vardır. Yalancı insan benim bu dünyada en korktuğum insandır. İzleyicilerim de en az benim kadar tecrübeliler. 10-15 dk’dan sonra her şey ortaya çıkıyor.”

“Benim ilk lisansım Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi. Hukukta yüksek lisans yaptım.” diyen Anlı, “Sonra tarih bitirdim, şimdi sosyoloji okuyorum. Arkadaşlarım bana ‘Boş vakitlerinde ne yapıyorsun, üniversite mi bitiriyorsun’ diyorlar. Sosyolojiyi bitirdikten sonra hukuk okur muyum? Okuyabilirim.” ifadelerini kullandı.

“PROJELERİM İÇİN HAZIRLIK İÇİNDEYİM!”

Programın bitmesinin ardından ne yapacağı sorulan Müge Anlı, “30 senedir tv sektöründeyim. Programlar başlar, biter. Asıl olan insan yaşamı. Bu programda hiç olmaz denilen şeyleri yaptık. Olmaz denilen projeleri ürettik. Sevgi izi onların başıydı. ‘Ölsem de benden sonra kalacak, devam edecek bir şey var. Çok şükür’dedim. Benden sonra bu projelerin devam etmesi için bir hazırlık içindeyim. Dernek olur, vakıf olur. Program bittikten sonra elime örgümü almak istiyorum. Kızım torunlarıyla gelsin. Onlara kestane pişireyim… Ben çok sıradan bir insanım, yaptığım iş sıra dışı.” şeklinde konuştu.

Koronavirüs salgını sebebiyle ekranlara ara veren Müge Anlı, konu hakkında şunları söyledi: “Ekrana ne zaman döneceğimin cevabını Sayın Sağlık Bakanımız verecek. Umarım en kısa sürede ekrana çıkacak ve ‘şu kurallar çerçevesinde normalleşiyoruz’ diyecek. Hazırlıklarımız tamam. Cumhurbaşkanımızın ‘çifte bayram yaşayalım’ sözleri beni çok umutlandırdı. İnşallah Ramazan Bayramı’nı ‘bu illetten kurtulduk’ açıklamasıyla karşılayalım.”

“9 KİLO VERDİM!”

Müge Anlı, karantina günlerinde neler yaptığını da şu sözlerle anlattı:

“Ben evi çok sevdiğim için beni etkilemedi. Evde de uğraşlarım var çünkü. Yemeği annem yapıyor, temizliği yapıyoruz. Ben genelde yer siliyorum. Bu sayede inanılmaz kilo verdim. Bu inanılmaz bir spormuş. Paspasla değil ama elimle…

Ev işleri çok nankör. Yemek yapıyorsun, bitiyor. Temizlik yapıyorsun ertesi gün kirleniyor. Sürekli bir döngü var. Programda bu kadar yorulmuyoruz. Suyu da israf etmemeye çalışıyorum. Yaz geliyor, susuz kalmak istemiyorum. Ev işleri yapıyorum, ekmek de yaptım. 9 kilo verdim. İzleyicilerim görse, inanamayacaklar.”