Medya

Mucize Doktor’un oyuncu kadrosuna yeni isim!

Yeni sezonda art arda yeni yapımlar ekran maceralarına start vermeye başladı. FOX TV’de yayınlanmaya başlayan Mucize Doktor da yeni sezonla birlikte ekranlara gelmeye başladı. Mucize Doktor, birçok iddialı yapım ve yıldız oyuncu kadrosu ile dikkat çeken diziler arasından sürpriz bir şekilde sıyrılarak reyting listelerinde zirveye oturmayı başardı. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna ve Özge Özder gibi oyuncuların yer aldığı dizide otizmli bir gencin sıra dışı hikayesi anlatılıyor.

SERENAY, ASİSTAN ELİF OLARAK GELİYOR

ABD yapımı The Good Doctor dizisinin Türkiye uyarlaması olan Mucize Doktor’un oyuncu kadrosuna son olarak Gökçe Akyıldız katılmıştı. Ada isimli hasta bir kızı canladıran genç oyuncunun Ali Vefa karakterine hayat veren Taner Ölmez ile birlikte yer aldığı sahnelerle ekranlara gelecek. Reytinglerde büyük başarı sağlayan ve sosyal medyada da adından sıkça söz ettiren dizinin oyuncu kadrosuna Serenay Aktaş’ın katılacağı öğrenildi.

Son olarak Kanıt dizisinde yer alan Serenay Aktaş’ın adını duyuran olay ise Survivor’a katılması olmuştu. Survivor Serenay olarak da tanınan ünlü oyuncu, futbol kariyeriyle de biliniyor. Çocuk yaşta futbol oynamaya başlayan Aktaş, Beşiktaş Kadın Futbol takımında da yer almıştı.

Serenay Aktaş, dizide Elif isimli bir asistanı canlandıracak. Diziye hareket katacağı beklenen Serenay Aktaş’ın hayat verdiği Elif karakteri, Ali ve Nazlı’nın arasının açık olmasından faydalanacak. Ali’ye yanaşacak olan Elif’in aslında Ferman’a ilgi duyduğu görülecek.

 

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu