Yaşam

Mucize Doktor’un keyfi yerinde!

Son dönemin en sürpriz yapımı Mucize Doktor oldu. Birçok yıldız oyuncunun yeni dizileri ile ekranlarda yer almaya başladığı günlerde en dikkat çeken dizi olma başarısını gösteren Mucize Doktor, reytinglerde de zirveye oturdu. Perşembe günleri ekrana gelmeye başlayan ve 9. bölümü ile yayınlanacak Mucize Doktor, oyunculuk performansları ve etkileyici hikayesi ile 7’den 77’ye herkesi ekran başına kitliyor.

Birçok iddialı yapımın arasından sıyrılmayı başaran Mucize Doktor’un başarısı başrollerinin oyunculuk performansı ile paralel bir şekilde yükseliyor. Dizinin başrolünde yer alan Taner Ölmez, otizimli bir doktor olan Ali Vefa’yı canlandırıyor. Ölmez, dizinin yayınladığı perşembe günleri sosyal medyada en çok konuşulan oyuncular arasında yer alıyor. Diğer yapımların başrollerine göre daha mütevazi bir ücret alan Taner Ölmez, bölüm başı 70 bin lira kazanıyor.


TANER ÖLMEZ, SEVGİLİSİ İLE ORTAYA ÇIKTI

2009 yılında yayınlanan Kül ve Ateş dizisi ile oyunculuğa adım atan Taner Ölmez, Medcezir dizisinde canladırdığı Mert karakteri ile adını duyurmaya başarmıştı. Son olarak Netflix’in Hakan Muhafız isimli dizisinde oynayan Taner Ölmez’in yıldızı Mucize Doktor ile parlayınca özel hayatı da merak konusu olmuştu. Kendisi gibi oyuncu olan ve İki Aile dizisinde hayat verdiği Ceren karakteri ile tanınan Ece Çeşmioğlu ile uzun zamandır aşk yaşayan Taner Ölmez ve sevgili önceki gün bir alışveriş merkezindeydi. Keyifli halleri ile dikkat çeken çift, bir süre AVM’de gezinde. Genç oyuncu, hayranlarının  fotoğraf çekilme isteklerini kırmayarak herkesle tek tek fotoğraf çekildi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu