Medya

Mucize Doktor’un bileğini büktü, atv dizisi Bir Zamanlar Çukurova’ya bravo!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Perşembe akşamlarının iki ehemmiyetli dizisinin reyting yarışında yeni hafta değişik bir vaziyeti gözler önüne serdi. Geçen sezon tüm kategorilerde Fox TV dizisi Mucize Hekim’un gerisinde kalan Bir Zamanlar Çukurova, 3. sezonunda bu sefer rakibini tüm kategorilerde geçmeyi başardı.

Bu günlerde çok coşkulu sahneleri ile izleyicilerini ekran başında soluksuz bırakan atv’nin dizisi, galibiyetli performansına bir yenisini daha ilave etti.
Mucize Hekim geçen sezonun flaş dizisiydi ve tüm gruplarda birinciliği alışkanlık haline getirmişti. Ancak 2020-2021 sezonunda işler değişti. Bir Zamanlar Çukurova’nın hem öyküsüne hem de oyuncu kadrosuna yapılan değiş ile reytinglerde rüzgar atv’ye kaydı…

Zati iki dizi arasında birincilik yarışları bu sezon çok çetin geçiyor. Bu hafta ise Bir Zamanlar Çukurova 8-10 arası reyting oranları ile rakibinin önünde tüm kategorileri birinci sırada tamamladı.
sezonda daha önceki havasını yavaş yavaş kaybeder bir halde. 7’li reyting oranları yakalayan dizinin 33. kısmı ilk sezonu andırdırdı ama reytingler düşüş göstergesinde…

Yeni Hayat dizisinin yanı sıra Perşembe’ye alınan Kalk Gidelim de reyting yarışında yer aldı. Ancak bu iki dizide ilk 10 listesinde pek bir varlık sergileyemedi. Yeni Hayat, listede hiçbir yerde yok. Kalk Gidelim ise yalnızca AB grubunda 10. sırada bulunuyor.

MasterChef Türkiye müsabakası ise tv8 ekranında tüm kategorilerde üçüncü sırada yer aldı.İşte 15 Ekim Perşembe günü ilk 10 program listesi:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu