Mucize Doktor’dan sonra Özge Özder’e yeni rol çok yakıştı!

Takip Et:
Mucize Doktor’dan sonra Özge Özder’e yeni rol çok yakıştı!
Mucize Doktor’dan sonra Özge Özder’e yeni rol çok yakıştı!

Magazinn / Ayrıntı – Özge Özder, ilk sezonunda Mucize Hekim dizisinde Kıvılcım karakteri ile büyük alaka bakmıştı. Dizinin kötücül görünen neredeyse tek karakterine Özge Özder yaşam verdi. Ancak Haziran ayında yapılan ikinci sezon tasarılamasında Kıvılcım karakterine yer verilmemişti. İkinci sezonun ilk kısmında da karakter can verdi ve Özge Özder’in Mucize Hekim serüveni de bu noktada bitti.

Reelinde ünlü oyuncu devam etmeyi çok istiyordu ve takımdan kendi isteği ile bölmediğini de belirtti.
Ünlü oyuncu bu sefer de Derya Samanlı karakterini canlandırıyor.

Cümbüşlü ve gülünç bir bayan Derya Samanlı. Adamcıl ama azıcık da boş boğazlık eden birisi… Kendi yaraları var ama onları gizlemek ismine başkalarının yaşamlarına karışmayı seçiyor.

Özge Özder de karaktere gayet iyi oturdu. Ünlü oyuncu, sosyal medyadan da takipçilerinden yorumlarını istedi. Özder, “Yorumları buraya kabul ediyoruz… Pekiyi Derya’nın yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? diyerek instagram hesabından diziyle alakalı hayranlarına yollamada bulundu.

Derya, Volkan’ın Asya’yı aldattığını öğreniyordu ama onu açıklamadı.
Siz de çok tatlısınız.”

“Hemen açıklardım, her ne olursa olsun bir bayana yapılan bana yapılmıştır.”

“Tabii hemen açıklardım dostuma.”

Vefasız dizisinde Özge Özder’in canlandırdığı Derya Samanlı kimdir?

Kırk yaşında. Tekirdağ’da doğmuş gelişmiş.
Her ne kadar çapkın bir bayan izlenimi çizse de içten içe evlenmekten korkuyor. Adamcıl bir enerjisi var. Patavatsızlık eden, cümbüşlü, gülünç bir bayan. Kendi yaralarını gizlemek ve üzerine düşünmemek için, burnunu kesintisiz başkalarının yaşamlarına sokuyor. Çocukluk dostları Volkan, Bahar ve Mert onun için çok değerli zira bu yaşamda onlardan başka kimsesi yok.

.