Medya

Mucize Doktor’dan ayrılışıyla üzen Özge Özder, sevimli dostlarını özel günde unutmadı

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Geçtiğimiz sezon Mucize Hekim dizisinde oynayan Özge Özder’in yaz aylarında diziden parçalayacağı ile alakalı haberlerin gündeme gelmesi, izleyiciyi çok donakaltmıştı. Kıvılcım karakteriyle ekranlara gelen oyuncunun rolünün tamamlanmasına kimse bir anlam veremedi.

Yeni sezonun başında izleyenleri pek de tatmin etmeyen bir sonla Kıvılcım karakteri diziden çıkarıldı. Hamile olan ve doğumuna az bir zaman kalan Kıvılcım, sağlık kurumunda bir birey tarafından rehin alındı ve kazan dairesine götürüldü.

Bedeninin büyük kısmı yanan Kıvılcım operasyon masasındayken Ali Vefa ve Ferman tartıştı. Ali, bebeği kurtarmayı etik tespit ederken, Ferman, annenin kurtarılmasını istedi. Bir biçimde Ferman operasyondan gidince Ali Vefa, bebeği alıp kurtardı ama Kıvılcım can verdi.

Bu sonu izleyici Kıvılcım karakterine hiç yakıştıramadı ama Özge Özder bir biçimde diziden çıkarıldı. Ancak oyuncu, rolü biter bitmez hemen Bodrum’daki evine ve huzurlu yuvasına döndü.

4 Ekim Hayvan Hakları günü için eşi ve iki sevimli arkadaşıyla verdiği pozu paylaşan oyuncu, aşağıdaki paylaşımı yaptı:

Çocuklar ve biz tüm can arkadaşlarımızın 4 Ekim Dünya Hayvan Hakları Günü’nü kutluyoruz. 🐾❤️ Çocuklarla çektiğimiz yeni YouTube bölümü yayında, biz Kurtköy ormanında beslemede olacağız. @koton sponsorluğunda @banagozkulakol ismine yapacağımız anlık besleme paylaşımları ise storylerde olacak… Siz de 4 ekim için tüm büyük marketlerde indirimde olan mamalardan alıp bir can dostumuzu neşelendirmeyi unutmayın… Hepinizi öpüyorum canlarım…

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu